جورجینیو- بارسلونا؛انتقالی که ۹۵ درصد قطعی شده
جورجینیو- بارسلونا؛انتقالی که ۹۵ درصد قطعی شده

بعد از اینکه در تابستان رونالد کومان به عنوان سرمربی جدید بارسلونا انتخاب شد این هلندی علاقه زیادی برای به خدمت گرفتن هم وطنش یعنی جورجینیو واینالدوم نشان داد و حتی باشگاه کاتالانی نیز تلاش فراوانی برای جذب این بازیکن انجام داد اما او نهایتاً در آنفیلد ماندگار شد. هافبک هلندی آخرین فصل قرارداد خود […]

بعد از اینکه در تابستان رونالد کومان به عنوان سرمربی جدید بارسلونا انتخاب شد این هلندی علاقه زیادی برای به خدمت گرفتن هم وطنش یعنی جورجینیو واینالدوم نشان داد و حتی باشگاه کاتالانی نیز تلاش فراوانی برای جذب این بازیکن انجام داد اما او نهایتاً در آنفیلد ماندگار شد.

هافبک هلندی آخرین فصل قرارداد خود با قرمزهای آنفیلد را پشت سر می گذارد و با نزدیک شدن به پایان فصل شایعات درباره جدایی احتمالی او از این تیم نیز قوت می گیرد. از طرفی گفته می شود که باشگاه بارسلونا هنوز هم اصلی ترین مشتری واینالدوم محسوب می شود.

در هفته‌های اخیر بحث انتقال واینالدوم به نوکمپ بیش از هر زمان دیگری قوت گرفته است. در واقع به نظر می‌رسد که این ستاره هلندی به شکل قطعی اعلام کرده که دیگر قصد ندارد به کارش در جمع قرمزها ادامه دهد و خواهان ترک آنفیلد است.

در همین ارتباط Football Insider مدعی شده که ۹۵ درصد توافقات لازم برای انتقال جنینی واینالدوم به بارسلونا صورت گرفته و به نوعی باید این هافبک هلندی را خرید قطعی بلوگرانا در نقل و انتقالات تابستانی تلقی کرد.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
فرمانده جدید سپاه اسلام آبادغرب معرفی شد