حذف نگاه سلیقه‌ای به بخش تولید عمل به تحقق شعار سال
است
حذف نگاه سلیقه‌ای به بخش تولید عمل به تحقق شعار سال
است

جهانبخش شکری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، ضمن تبریک سال نو در خصوص شعار سال ۱۴۰۰ «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها»، اظهار داشت: شعار سال بیانگر کوتاه شدن بروکراسی‌های اداری برای راه‌اندازی کسب و کار است. وی ادامه داد: با همکاری سازمان‌های دولتی و سایر ارگان‌های مرتبط با تولید، مشکلات تولیدکنندگان و صنعتگران […]

جهانبخش شکری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، ضمن تبریک سال نو در خصوص شعار سال ۱۴۰۰ «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها»، اظهار داشت: شعار سال بیانگر کوتاه شدن بروکراسی‌های اداری برای راه‌اندازی کسب و کار است.

وی ادامه داد: با همکاری سازمان‌های دولتی و سایر ارگان‌های مرتبط با تولید، مشکلات تولیدکنندگان و صنعتگران کمتر و همچنین راحت‌تر و سریع‌تر کار آن‌ها انجام خواهد شد.

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه تصریح کرد: مزین شدن امسال به شعار «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» از سوی مقام معظم رهبری نشان‌دهنده این است که معظم‌له تمام مسائل و مشکلات تولید را موشکافی کرده‌اند و بر مسائل و مشکلات واقف هستند.

وی اضافه کرد: طی چند سال اخیر در استان ادارات و سازمان‌ها مربوطه همچون سازمان صنعت و معدن، امور مالیاتی، تأمین اجتماعی و کار و رفاه اجتماعی همکاری خوبی داشته و خیلی از مسائل و مشکلات تا اندازه‌ای حل شده، اما متاسفانه زیر مجموعه این سازمان‌ها هنوز سلیقه‌ای عمل می‌کنند.

شکری متذکر شد: ما توقع داریم نگاه سلیقه‌ای کنار گذاشته شود و تصمیمات قاطع و منطقی اخذ شود با کاری که در راستای توسعه، تولید، کسب و کار شفاف است همکاری لازم را داشته باشند تا تولید رونق و شعار سال محقق شود.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تاثیر گردو و چای سبز در کاهش نشانگرهای آرتروز