حسرت بزرگ بازیکنان استقلال از زبان رضاوند

حسرت بزرگ بازیکنان استقلال از زبان رضاوند

پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل درمورد این مسابقه اظهار داشت: خدا را شکر که توانستیم برنده شویم. بازی سنگینی بود. بعد از بازی با سپاهان کمی خسته بودیم، اما مهم 3 امتیاز بود که توانستیم بگیریم.

وی درمورد بردهای اقتصادی ، خاطرنشان کرد: برای همه تیم‌ها مهم کسب 3 امتیاز است. ما در بازی قبل مقابل سپاهان خیلی خوب بازی کردیم، اما امتیازی به ما ندادند. تیم خوب تیمی است که در روز بدش هم بتواند برنده مسابقه باشد. امروز تیم استقلال خوزستان هم خیلی متراکم بازی می کرد و شرایط را سخت کرده بود. چه یک گل بزنیم و چه 10 گل بزنیم، در نهایت 3 امتیاز می‌گیریم. سال قبل در بازی‌های مختلف 6-7-8 گل زدیم، اما در نهایت قهرمان نشدیم. به نظر من برد اقتصادی هم بد نیست.

حسرت بزرگ بازیکنان استقلال از زبان رضاوند

هافبک تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا این تیم با نفراتی که دارد شانسی برای قهرمانی دارد یا خیر، گفت: شرایط ما واقعاً سخت است. باید واقع‌بین باشیم. ما نسبت به سال گذشته بازیکنان تاثیرگذار زیادی از دست دادیم. تیم سال قبل هم باید تقویت می‌شد. تلاش می‌‌کنیم بازی به بازی پیش برویم. ما فقط خودمان را داریم.

رضاوند درخصوص حضور در تیم ملی و احتمال دعوت شدندش، خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنم که بتوانم به تیم ملی دعوت شوم، اما سرمربی تیم ملی باید نظر بدهد.

وی درمورد کیفیت زمین مسابقه، تصریح کرد: امروز واقعاً زمین افتضاح بود. این زمین سرعت بازی را می‌گیرد و امیدوارم در تعطیلات مسؤولان رسیدگی کنند و بازهم شرایط مانند قبل شود.

هافبک تیم فوتبال استقلال درمورد طلبش از باشگاه، عنوان کرد: بحثی با باشگاه داریم که آنها می‌گویند درصد طلب با چیزی که مدنظر ما است متفاوت است. اختلاف 10درصدی با باشگاه داریم و مهم این است که قبل از تعطیلات مبلغی را پرداخت کنند. قبلاً گفته می‌شد که چون این تیم‌ها در بورس هستند تا تسویه نشوند نمی‌توانند وارد فصل جدید شوند. ما 35 تا 40 درصد از سال قبل طلب داریم و فصل جاری هم هیچ دریافتی نداشتیم. امیدوارم مشکلات حل شود و مشخص نیست طلب‌های ما را چه زمانی پرداخت کنند.

رضاوند درمورد برنامه ادامه بازی‌های لیگ برتر، اظهار داشت: واقعاً بلاتکلیف هستیم. نمی‌دانیم بعد از تطعیلات دربی داریم یا نه. اصلاً نمی‌دانیم که تعطیلات چقدر است. این بی‌برنامگی به تیم صدمه می‌زند. امیدوارم این مشکلات حل شود و در نهایت طلب ما را بدهند.

وی درخصوص اینکه گفته شده از بازیکنان خواسته‌اند تا قراردادشان را کم کنند، گفت: من یک سوال دارم. سقف بودجه را 250 تا 300 میلیارد تومان گذاشته‌اند و با این شرایط چه تضمینی وجود دارد که پول ما را بدهند؟ این تصمیم کارشناسی شده نبود. مثلاً سپاهان دوست دارد 2 هزار میلیارد هزینه کند و به کسی ربطی ندارد. شاید تراکتور داشته باشد و بخواهد بیشتر هزینه کند. شاید استقلال دوست دارد 700 میلیارد هزینه کند. این تصمیم کارشناسی شده نیست. در مجموع 200 میلیارد هم باشد پول ما را نمی‌دهند.

هافبک تیم فوتبال استقلال درمورد غیبت این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، عنوان کرد: قطعاً حسرت می‌خوریم. سومین سال است که در آسیا نیستیم و جای استقلال واقعاً خالی است. ما بدون باخت قهرمان لیگ شدیم و باید در سید یک قرار می‌گرفت، اما حالا ما نشسته‌ایم در خانه و استراحت می‌کنیم!