حضور شهردار کرمانشاه در مرکز سامد

  • افران
حضور شهردار کرمانشاه در مرکز سامد

شهردار کرمانشاه امروز با حضور در مرکز سامد به صورت تلفنی پاسخگوی جمعی از شهروندان بود.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کرمانشاه، نادر نوروزی شهردار کرمانشاه امروز _یکشنبه، ششم خرداد_ با حضور در محل مرکز سامانه سامد به صورت تلفنی پاسخگوی جمعی از شهروندان کرمانشاهی بود.

همچنین ۱۵ نفر از شهروندان کرمانشاهی با حضور در مرکز سامد به صورت حضوری مسائل و مشکلات خود را با شهردار کرمانشاه در میان گذاشتند و دستورات لازم جهت رفع مشکلات خود دریافت کردند.

شهردار کرمانشاه در حاشیه حضور در مرکز ارتباط مردمی سامد در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در کرمانشاه گفت: ضمن عرض تسلیت شهادت رئیس جمهور و همراهان، امروز توفیق پیدا کردیم در ادامه راه خدمت در محل سامانه سامد حضور پیدا کنیم و پاسخگوی تلفنی جمعی از شهروندان کرمانشاهی باشیم.

وی گفت: اینجانب و همکارانم در شهرداری کرمانشاه هر هفته در یکی از مساجد شهر کرمانشاه حضور پیدا می‌کنیم و به صورت چهره به چهره با شهروندان در ارتباط هستیم و به مسائل و مشکلات آن‌ها رسیدگی می‌کنیم،

شهردار کرمانشاه گفت: مرکز سامد نیز یکی از راه‌های خوب ارتباطی با شهروندان است تا بتوانیم با بدنه جامعه در تماس باشیم و درخواست‌های آن‌ها را دریافت کنیم و در حد بضاعت شهرداری و امکاناتی که در اختیار شهرداری کرمانشاه است، بتوانیم به آنها رسیدگی و مشکلات را مرتفع کنیم.

کد خبر 757353