حضور مبلغان در طرح آرامش بهاری بقاع متبرکه کرمانشاه
حضور مبلغان در طرح آرامش بهاری بقاع متبرکه کرمانشاه

حجت الاسلام محمد صالحی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در ۱۷ بقعه متبرکه در استان کرمانشاه اظهار کرد: این طرح مذهبی و نوروزی سالانه از ۲۸ اسفندماه لغایت ۱۳ فروردین در بقاع متبرکه اجرا می‌شود. وی با تاکید بر اینکه طرح آرامش بهاری در نوروز ۹۹ […]

حجت الاسلام محمد صالحی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در ۱۷ بقعه متبرکه در استان کرمانشاه اظهار کرد: این طرح مذهبی و نوروزی سالانه از ۲۸ اسفندماه لغایت ۱۳ فروردین در بقاع متبرکه اجرا می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه طرح آرامش بهاری در نوروز ۹۹ در استان کرمانشاه برگزار نشد، افزود: با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی بقاع متبرکه این طرح در قالب برپایی ایستگاه‌های سلامت اجرا شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: طرح آرامش بهاری امسال شامل برگزاری مراسم ویژه تحویل سال، برپایی غرفه‌های انتظار و مهدویت، برپایی خیمه‌های معرفت، کودک و نوجوان، مشاوره و عفاف و حجاب، نصب تابلوهای نمایشگاهی و برگزاری ویژه برنامه‌های فرهنگی و قرآنی و مناسبتی است.

به گفته صالحی ۱۲ مبلغ بومی و ۱۵ مبلغ اعزامی از شهر قم به صورت حضوری در خیمه‌های معرفت بقاع متبرکه استان کرمانشاه حضور خواهند داشت.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بازیکن پرسپولیس راهی تبریز شد