حمایت همه جانبه این پیشکسوت از هاشمی نسب

حمایت همه جانبه این پیشکسوت از هاشمی نسب

یدالله اکبری در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال پیش از شروع فصل بیست‌وسوم لیگ برتر، اظهار داشت: تیم در پیش‌فصل با تمام توان تمرین می‌کند و شاید در بازی‌های ابتدایی نتواند با صد درصد توان به میدان برود، اما هواداران باید صبر و از تیم حمایت کنند تا تیم به نقطه دلخواهش برسد. امیدوارم مهدی هاشمی‌نسب هر چه زودتر به تیم اضافه شود، چون حضورش در کادر فنی به استقلال کمک می‌کند.

وی افزود: بدون شک بی‌ثباتی مدیریتی به استقلال و هوادارانش ضربه می‌زند. نمی‌دانم چرا تصمیم‌گیران در حق استقلال نامهربانی می‌کنند. بازیکنان باید بی‌توجه به این مسائل با تفکر قهرمانی تمرین کنند و کار خودشان را پیش ببرند. لزومی ندارد که سالی دو بار مدیرعامل استقلال تغییر کند. اگر انتخاب افراد بهتر صورت بگیرد طبیعتاً ثبات نفرات بیشتر خواهد شد و این مشکلات برای تیم پیش نمی‌آید. مشکلات اخیر مدیریتی استقلال نتیجه عدم بی‌ثباتی است.

پیشکسوت باشگاه استقلال یادآور شد: در زمان ما وقتی استقلال به کسی پیشنهاد می‌داد بازیکنان بلافاصله استقبال می‌کردند، اما در حال حاضر شرایط اقتصادی به گونه‌ای است که بازیکن به شرایط و پیشنهاد مالی بیشتر توجه می‌کند. طبیعتاً وقتی پیشنهاد مالی بهتری دریافت کند، بازیکن ترجیح می‌دهد سراغ آن برود. متاسفانه مسائل مالی باعث شد استقلال نتواند در بازار نقل و انتقالات رقابت کند و چند بازیکن مدنظرش با باشگاه‌های دیگر به توافق رسیدند.

اکبری با ارزیابی بازیکنان و پست‌های مورد نیاز استقلال، عنوان کرد: به نظرم استقلال نیازمند جذب حداقل دو مهره تاپ و سطح بالاست. یک بازیکن در پست پلی‌میکر یا همان هافبک بازیساز و یک بازیکن تمام‌کننده در خط حمله، مورد نیاز است تا به جای بازیکنانی که از استقلال جدا شدند، جانشینان خوبی وارد ترکیب شوند.

وی با ارزیابی مدعیان کسب عنوان قهرمانی فصل بیست‌وسوم لیگ برتر اظهار کرد: تراکتور، سپاهان، به همراه مدعی کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر هستند. با اینکه شرایط استقلال نسبت به بقیه رقبا کمی متفاوت بوده است، اما معتقدم استقلال بعد از گذشت چند هفته پتانسیل خودش را نشان خواهد داد.

پیشکسوت باشگاه استقلال با انتقاد از عدم روند استفاده مناسب از قدیمی‌های این تیم گفت: استقلال پیشکسوت‌های بزرگ و بزرگواری دارد که باکلاس و بااخلاق هستند. آنها دلسوز تیم هستند و اگر در مسندی قرار بگیرند به باشگاه کمک خواهند کرد. آنطور که باشگاه پرسپولیس از پتانسیل علی پروین به‌عنوان پیشکسوت خود کمک می‌گیرد، استقلال از حسن روشن، بهتاش فریبا، نصرالله عبداللهی و جواد زرینچه‌ها کمک نگرفته است.

اکبری در پایان گفت: به نظرم اگر هاشمی‌نسب به نیمکت استقلال اضافه شود باعث می‌شود سرمربی تمرکز خود را روی مسائل فنی بگذارد و حواشی تیم مدیریت می‌شود. به نظرم هاشمی‌نسب علاوه بر مسائل فنی می‌تواند مانند کریم باقری که در پرسپولیس حواشی را مدیریت می‌کند در استقلال کمک کند و به قولی هاشمی‌نسب می‌تواند کریم باقری استقلال باشد. محمد نوازی هم با توجه به تجربه‌ای که دارد می‌تواند به کنترل حواشی بازیکنان از طریق کادر فنی کمک کند.

هاشمی‌نسب می‌تواند کریم باقری استقلال باشد!