حمایت یهودیان یزد از مردم مظلوم غزه + فیلم

حمایت یهودیان یزد از مردم مظلوم غزه + فیلم

حمایت یهودیان یزد از مردم مظلوم غزه جامعه یهودیان یزد ضمن محکومیت جنایات رژیم کودک کش اسرائیل، حمایت خود را از مردم مظلوم غزه اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کلیمیان یزدی امروز _دوشنبه هشتم آبان ماه_ در کنیسه ملأ آقا بابا در بافت تاریخی یزد، با در دست داشتن پلاکاردهایی جنایات رژیم کودک کش اسرائیل را محکوم کردند.

این کلیمیان ضمن همدردی با مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین اعلام کردند ما یهودیان ایران همگان با همه یهودیان آزاده جهان جنایت‌های رژیم صهیونیستی را محکوم نموده و دولت‌های این رژیم را شریک این جنایت‌ها و کشتار بی‌دفاع در فلسطین می‌دانیم.

آنان اعلام کردند که رفتارهای این رژیم سفاک بر خلاف آموزه‌های یهودیت و تورات مقدس بوده است لذا ضمن همدردی با مردم مظلوم و ستم دیده غزه که مدت‌ها در محاصره رژیم صهیونیستی هستند از حداقل شرایط لازم برای زندگی، آب، خوراک و سوخت محروم هستند و در ایام اخیر شبانه روز مورد تهاجم و بمباران بی‌رحمانه این رژیم هستند.

یهودیان یزدی در قطعنامه خود بیان کردند که از این جنایت‌ها ابراز تأسف داریم و ضمن تجمع در کنیسه‌های یهودی نشین در ایران تهران، شیراز اصفهان، کرمانشاه و یزد موارد زیر را به تمام دولت‌ها و مجامع بین‌المللی یادآور می‌شویم که ارتکاب به این جنایت‌های جنگی توسط رژیم سفاک صهیونیستی مورد تقبیح تمامی ادیان و آزادگان جهان بوده و اقدامات رژیم صهیونیستی طی هفته‌های اخیر هیچ گونه نسبتی با دین یهود و باورهای یهودیت نداشته و ندارد. حمایت‌های استعماری از رژیم صهیونیستی آن‌ها را حامی این رژیم و شریک جرم آنان در کشتار افراد بی‌گناه می‌سازد.

سکوت و انفعال دولت‌ها و سازمان‌های بین‌المللی و مجامع حقوق بشر در قبال جنایت صورت گرفته از طرف رژیم صهیونیستی مصداق بارز شناسایی وضعیت موجود بوده و مسئولیت بین‌المللی دولت و سازمان‌های منفعل را دارد. ما خواستار آتش‌بس فوری و توقف جنایات رژیم صهیونیستی اعم از قتل عام کودکان زنان و هدف قرار گرفتن افراد و اماکن غیرنظامی و اماکن مقدس هستیم و درخواست رفع فوری محاصره غزه جهت ارسال دارو غذا، سوخت و امدادرسانی به ساکنان دردمند این منطقه را داریم و امید به برقراری صلح و آرامش، امنیت و عدل و انصاف در جهان داریم.

پیشنهاد فر نیوز
رهبر انقلاب: شهدا نشان دادند ایرانیت و اسلامیت یک حقیقت واحد است

جمعی از کلیمیان یزد صبح امروز با حضور در کنیسه «ملأ آقا بابا» شهر یزد ضمن ابراز انزجار از جنایات وحشیانه رژیم جعلی صهیونیستی، با مردم مظلوم فلسطین اعلام همدردی کردند.

کد خبر 700287