حمله سایبری به شبکه راه آهن رژیم صهیونیستی

حمله سایبری به شبکه راه آهن رژیم صهیونیستی

شبکه المیادین بنا به گزارش رسانه‌های گزارش داد، این گروه فاش کرده که از سال ۲۰۲۰ تاکنون چندین به زیرساخت‌های رژیم صهیونیستی انجام داده و تهدید کرده است که در صورت «ادامه جنایات»، «حملات ویرانگری» به زیرساخت‌های اشغالگران وارد خواهد کرد.

این گروه در اواخر ژوئیه گذشته تصاویری از یک سری حملات سایبری به زیرساخت‌های حیاتی اشغالگران در سال‌های اخیر از جمله هک گروه پتروشیمی «بازان» منتشر کرد.

«بازان» به عنوان بزرگ‌ترین شرکت پتروشیمی رژیم صهیونیستی محسوب می‌شود، زیرا بخش بزرگی از صادرات صنایع شیمیایی این رژیم به اروپا و آمریکا را در انحصار خود دارد.

این گروه همچنین مسؤولیت هک کردن تاسیسات صهیونیستی را چهار بار طی ماه‌های ژوئن و اوت ۲۰۲۱ و ژوئن و نوامبر ۲۰۲۲ بر عهده گرفت و در آن تصاویر جزئیات نقص به وجود آمده در عملکرد سیستم‌های پالایشگاه این تاسیسات را منتشر کرد.

حمله سایبری به شبکه راه آهن رژیم صهیونیستی

عکس‌ها و فیلم‌های منتشر شده از این حملات همچنین آتش سوزی در تاسیسات ترانسفورماتور برق شرکت «کارمل» در حیفا را در دسامبر ۲۰۲۲ و نقص در عملکرد سیستم یکی از تاسیسات پالایشی این رژیم در فوریه گذشته را نشان می‌دهد.

مجموعه‌ای از حملات سایبری هر از چندگاهی با هدف قرار دادن نهادها، تأسیسات و بخش‌های مختلف رژیم اشغالگر از سرگرفته می‌شود و رسانه‌های عبری اخیراً مدعی شده‌اند «هکرها» موفق به نفوذ به بیش از ۳۰ شرکت اسرائیلی که در انواع مختلف زمینه‌ها فعالیت می‌کنند، شده‌اند.

پیشنهاد فر نیوز
خبر جدید درباره حقوق بازنشستگان