حواشی بازی پرسپولیس و تراکتور| واکنش بیرانوند به شعار «پینوکیو»

حواشی بازی پرسپولیس و تراکتور| واکنش بیرانوند به شعار «پینوکیو»

طبقه اول ظرفیت ورزشگاه یادگار امام تبریز نیم ساعت مانده به آغاز مسابقه تکمیل شده است.

* اتوبوس دو تیم با تاخیر وارد ورزشگاه یادگار امام شد که این مساله باعث اعتراض یحیی گل محمدی و افشین پیروانی به ناظر مسابقه شد و آنها می‌گفتند عوامل اسکورت چرا اتوبوس را همراهی نکرده‌اند.

* یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس و محمد عسگری آنالیزور پرسپولیس از چمن ورزشگاه بازدید کردند. هواداران تراکتور علیه سرمربی پرسپولیس شعار سردادند.

* پاکو خمز سرمربی تیم تراکتور قبل از ورود به زمین دقایقی با اسمار ویرا و په په لوسادا مربیان پرسپولیس صحبت کردند.

داود رفعتی ناظر اختتامیه لیگ برتر فصل گذشته در بازی نساجی مازندران و پرسپولیس برخلاف آنچه که گفته می شد از دنیای نظارت خداحافظی کرده امروز مسئول برگزاری مسابقه است.

* شجاع خلیل زاده، مهدی شیری، سیامک نعمتی و محمد نادری که در ترکیب اصلی تراکتور حضور دارند سابقه حضور در پرسپولیس را دارند.

* حبیب ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی پیش از شروع مسابقه در مورد وضعیت ورزشگاه گفت: پیشنهاد این است تا فصل زمستان سیستم حرارتی زمین چمن ورزشگاه روشن نشود که باعث پایین آمدن کیفیت چمن نشود. گفتیم اگر بابت زردی چمن مشکلی ایجاد نشود سعی می کنیم این سیستم را روشن نگه نداریم. برای دسترسی به ورزشگاه نیز دو مسیر در حال ساخت است.

حواشی بازی پرسپولیس و تراکتور| واکنش بیرانوند به شعار «پینوکیو»

وی در مورد حضور بانوان تماشاگر هم گفت: پس از آماده کردن زیر ساخت ها و ایجاد ممیزی مشکلی برای حضور بانوان در ورزشگاه نداریم. فکر می‌کنم در بازی با شارجه مشکل ورود بانوان نیز حل شود.

* هنگام گرم کردن دروازبان پرسپولیس هواداران تراکتور او را با شعار پینوکیو تشویق می کردند! بیرانوند هم بینی اش را نشان داد و با اشاره دست به سمت اسمان به این شعار واکنش نشان داد و برای هواداران تراکتور بوسه فرستاد.