خبرنگاران کرمانشاهی خانه ۲ یتیم را بازسازی می‌کنند

رییس گروه رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از مشارکت خبرنگاران کرمانشاهی در بازسازی خانه دو یتیم خبر داد.

فتاح مومنه ، با اشاره به اجرای این برنامه با مشارکت گروه جهادی “سفره دار” و گروه رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: در ایامی که به نام روز خبرنگار نامگذاری شده تلاش کرده‌ایم تا این قشر همیشه فعال جامعه در انجام کارهای جهادی غیررسانه‌ای هم مشارکت داشته باشند.

وی افزود: بر همین اساس در این برنامه جهادی که برای اولین بار در استان برگزار می شود، خبرنگاران در بازسازی خانه دو یتیم مشارکت می کنند.

مومنه گفت: خانه این دو یتیم در محله اربابی شهر کرمانشاه قرار داشته که به دلیل فرسودگی تخریب شده و کار بازسازی آن در حال انجام و قرار است خبرنگاران طی کار جهادی یک روزه در بخشی از این ساخت و ساز مشارکت داشته باشند.

رییس گروه رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: این برنامه روز جمعه (۲۰ مرداد) برگزار شده و خبرنگاران علاقمند می‌توانند آمادگی خود را برای شرکت در این برنامه به شماره ۰۹۱۸۷۳۰۰۵۳۵ پیامک کنند.

وی در خصوص استمرار این برنامه ها گفت: در صورت استقبال اهالی رسانه، چنین برنامه‌هایی با همکاری سایر گروه‌های جهادی ادامه می‌یابد.