خبر بد از لیگ قهرمانان آسیا| شاید رونالدو به ایران نیاید

خبر بد از لیگ قهرمانان آسیا| شاید رونالدو به ایران نیاید

در شرایطی مراسم قرعه‌کشی فصل جدید را برگزار کرد که قرار است هفته اول مرحله گروهی، روز‌های دوشنبه و سه شنبه ۲۷ و ۲۸ شهریورماه برگزار شود. سرخ‌پوشان پایتخت که فصل گذشته توانستند در لیگ برتر و جام حذفی به عنوان قهرمانی برسند و سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به‌دست آورند، به عنوان تیم سرگروه در گروه پنجم حضور دارند و حالا باید در فاصله حدوداً ۲۵ روز تا اولین بازی آسیایی‌شان خود را آماده کنند.

اولین بازی پرسپولیس روز ۲۸ شهریور برابر النصر عربستان خواهد بود و سپس قرمز‌ها ۱۱ مهر ماه در دوحه به مصاف قهرمان لیگ ستارگان قطر، الدحیل خواهند رفت تا در دو بازی نخست برابر مدعیان اصلی صعود به مرحله بعدی قرار بگیرند. هفته سوم نیز شاگردان یحیی گل‌محمدی در تهران میزبان استقلال دوشنبه خواهند بود.

پرسپولیسی‌ها در حالی خود را برای حضور در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا باید آماده کنند که در دوره قبلی رقابت‌ها حضور نداشتند و در آخرین حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا هم اتفاقات جنجالی رخ داد؛ به‌طوری‌که انتشار یک پیام جنجالی در فضای مجازی علیه تیم گوا هند که در آن فصل همگروه پرسپولیس بود، باعث شد واکنش تند کنفدراسیون فوتبال آسیا شد و نه‌تن‌ها پرسپولیسی‌ها به پرداخت ١٧ هزار و ۵٠٠ دلار به عنوان جریمه محکوم شدند، بلکه به انجام یک بازی خانگی در لیگ قهرمانان آسیا بدون حضور تماشاگر هم محکوم شدند.

این در حالی است که استادیوم آزادی در حال حاضر شرایط میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا را ندارد.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی پیرامون مسائل فنی بازسازی می‌گوید: " آزادی ۳ بخش ضلع غربی، شرقی و پشت دروازه‌ها را دارد که کار بازسازی را از ضلع غربی که شرایط خوبی نداشت، آغاز کردیم تا نیمکت ذخیره‌ها و فضای رختکن‌های این بخش را به زودی آماده کنیم. در بخش دیگر ضلع شرقی و پشت دروازه‌ها را نیز آغاز خواهیم کرد. اگر آزادی را به ما تحویل بدهند و اعتبار لازم را داشته باشیم، ۱۸ تا ۲۰ ماه زمان می‌برد، در غیر این صورت همزمان با برگزاری بازی‌ها ۳ روز در هفته را از دست می‌دهیم و تنها ۴ روز زمان برای بازسازی باقی می‌ماند و در این صورت پروژه طی ۳ سال انجام می‌شود. "

براین اساس احتمال کمی دارد که پرسپولیس بتواند در ورزشگاه آزادی میزبان کریستیانو رونالدو و یارانش باشد.

در همین ارتباط شنیده می‌شود این احتمال وجود دارد دیدار دو تیم پرسپولیس و النصر عربستان شاید در کشور قطر برگزار شود که اتفاق خوبی برای نماینده کشورمان نیست.

شاید رونالدو به ایران نیاید