خبر بد برای قرمزها | بازیکن قرمزها رباط پاره کرد

خبر بد برای قرمزها | بازیکن قرمزها رباط پاره کرد

کامران فخیمی در گفتگو با رسانه تیم اظهار داشت: بهزاد سلامی در تمرین بیستم مردادماه بدون برخورد فیزیکی دچار پیچ خوردگی از ناحیه زانو شد که کادر پزشکی با انجام اقدامات اولیه، از حضور این بازیکن در ادامه تمرینات ممانعت کرد. صبح روز ۲۱ مردادماه، از پای این بازیکن ام آر آی گرفته شد که بر اساس نتایج آن، بررسی‌های کادر پزشکی تیم و مشورت با پزشک متخصص ارتوپد، مشخص شد که رباط ACL این بازیکن دچار پارگی شده است.

وی افزود: هماهنگی‌های لازم با پزشک جراح صورت گرفته و طی هفته آتی به تهران مراجعه خواهد کرد تا پس از دریافت ام آر آی ثانویه، زمان عمل جراحی پای مصدوم‌اش مشخص شود. طبق پیش بینی‌ها حدأقل شش ماه تا بازگشت این بازیکن به تمرینات، زمان نیاز است.

خبر بد برای قرمزها | بازیکن قرمزها رباط پاره کرد

فخیمی در خصوص مصدومیت محمد آقاجان‌پور، گفت: آقاجان‌پور در آخرین جلسه تمرینی قبل از بازی با پرسپولیس از ناحیه همسترینگ احساس کشیدگی داشت که بلافاصله ام آر آی از پای این بازیکن گرفته شد و براساس نتایج آن، کشیدگی همسترینگ مشاهده شد. این بازیکن در کلینیک باشگاه فیزیوتراپی می‌کند و طی روزهای آتی به تمرینات گروهی تیم ملحق خواهد شد و حتی احتمال دارد به بازی پیش رو برسد.

پزشک تیم تراکتور در رابطه با میزان مصدومیت محمد نادری در بازی مقابل پرسپولیس، توضیح داد: محمد نادری در نیمه دوم بازی روز گذشته دچار کشیدگی همسترینگ شد و میزان دقیق مصدومیت او پس از بررسی نتایج ام آر آی، مشخص خواهد شد.