خبر خوش وزیر اقتصاد درباره وام ازدواج

خبر خوش وزیر اقتصاد درباره وام ازدواج

به خبرنگاران گفت : بر اساس دستور رئیس جمهور، وعده داده تا پایان شهریور ماه صف دریافت تسهیلات ازدواج را به صفر برساند.

وزیر امور اقتصادی و دارایی در این زمینه اظهار داشت: مساله طولانی شدن پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج که موجب نارضایتی مردم شده، درست بوده و اطلاعات شبکه بانکی نیز حاکی از این است که ۳۰۰ هزار نفر در صف دریافت وام هستند.

وزیر اقتصاد تاکید کرد: بر اساس دستور رئیس جمهور، بانک مرکزی وعده داده تا پایان شهریور ماه، صف دریافت وام ازدواج به صفر خواهد رسید و پیگیری بانک مرکزی در موضوع وام ازدواج قطعی است.

خبر خوش وزیر اقتصاد درباره وام ازدواج

خاندوزی در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد مالیات بر عایدی سرمایه گفت: در موضوع مالیات بر عایدی سرمایه، مراحل قانونی شدن این موضوع پس از آنکه فرآیند نهایی شدن آن یعنی اعمال اصلاحات شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت در مجلس شورای اسلامی خاتمه پیدا کند؛ انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تاکید رییس جمهوری مبنی بر مبارزه با سفته بازی و سوداگری، وزارت اقتصاد تلاش کرده زیرساخت‌های لازم از قبیل ابلاغ آیین نامه‌ها و مقررات را فراهم کند تا پس از ابلاغ قانون به صورت رسمی از سمت مجلس به دولت، بتوانیم در کوتاه ترین زمان اقدام لازم را انجام دهیم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس،‌ برخی مخاطبان فارس با ثبت پویش‌هایی خواستار تسهیل و تسریع بانکها در پرداخت تسهیلات برای متقاضیان وام ازدواج شدند.

پیشنهاد فر نیوز
۱۵۰ میلیون سال تاریخ اقیانوس در دل یک قطره آب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *