خبر فوری| دربی تهران در آستانه تعویق قرار گرفت

خبر فوری| دربی تهران در آستانه تعویق قرار گرفت

امید ایران برای شرکت در بازی‌های آسیایی هانگژو چین می‌تواند از سه بالای ۲۳ سال استفاده کند. رضا عنایتی سرمربی تیم امید در مصاحبه‌های خود اعلام کرده بود قصد دارد سیدحسین حسینی و ارسلان مطهری دو بازیکن تیم فوتبال را در لیست تیمش قرار دهد. عنایتی حتی چند روز پیش به کمپ مرحوم ناصر حجازی رفت و با جواد نکونام در این باره به صحبت پرداخت.

در صورت موافقت نکونام برای حضور دو بازیکن بزرگسال، دعوت از پنج بازیکن زیر ۲۳ سال و همچنین دعوت از دو سه بازیکن به اردوی تیم ملی بزرگسالان برای فیفادی شهریور ماه، به طور حتم استقلال حتی برای برگزاری تمریناتش به مشکل خواهد خورد. به همین دلیل، این احتمال وجود دارد که سازمان لیگ هفته پنجم لیگ برتر را بدون دربی برگزار کند، چرا که استقلال بیش از ۱۰ بازیکن تیمش را در تمرینات در اختیار نخواهد داشت.

در صورتی که این اتفاق بیفتد و دربی به تعویق درآید، برای برنامه‌ریزی مسابقات لیگ برتر دچار چالش جدی خواهد شد. اکنون این سؤال به ذهن متبادر می‌شود که چرا عنایتی برای خط حمله و دروازه‌بانی سراغ گزینه‌های دیگری نرفت تا استقلال خالی از بازیکن نشود؟». مطهری در سال گذشته آمار خوبی در خط حمله ثبت نکرد و حسینی نیز با انتقادهای زیادی روبه‌رو شد، با این اوصاف آیا بهتر نبود که سرمربی تیم امید سراغ گزینه‌های دیگری برود؟

طبق پیش‌بینی‌ها سیدحسین حسینی، ارسلان مطهری، محمدرضا خالدآبادی، امید حامدی‌فر، سامان تورانیان، محمدحسین زواری و … به اردوی تیم امید و روزبه چشمی، ابوالفضل جلالی و احتمالاً یک بازیکن دیگر به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت خواهند شد.

دربی تهران در آستانه تعویق قرار گرفت