خدمت به مردم و جهاد تبیین زمینه‌ساز مشارکت حداکثری در انتخابات است

خدمت به مردم و جهاد تبیین زمینه‌ساز مشارکت حداکثری در انتخابات است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: خدمت به مردم و جهاد تبیین دو عامل مهم در ایجاد مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کهگیلویه و بویراحمد سید جواد هاشمی‌مهر امروز _سه‌شنبه سی‌ام آبان _ در نشست قرارگاه جهاد تبیین با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان انقلاب اسلامی و شهدای غزه، اظهار کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی به استناد قانون حق مداخله در انتخابات را ندارند، این خط قرمز ما است و به جد با این موضوع برخورد می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه جهاد تبیین یک وظیفه دینی، واجب و حرکتی لازم در عرصه حفظ هویت دینی و ملی است، افزود: خدمت به مردم و جهاد تبیین دو عامل مهم برای تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات محسوب می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات استان به زمینه‌سازی برای مشارکت حداکثری در انتخابات تاکید و خاطرنشان کرد: خدمت‌رسانی برای بالا رفتن مشارکت حداکثری بسیار ارزشمند است و اینکه ارباب رجوع بداند واقعاً دنبال انجام کار او هستیم باعث اعتماد و اطمینان بیشتر بین مردم می‌شود.

هاشمی مهر اضافه کرد: ما کارگزار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم و رفتار و عمل مدیران در مشارکت سیاسی قطعاً تأثیرگذار خواهد بود.

وی با بیان اینکه ۴۴ سال خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران به مردم صادقانه و جهادگرانه بوده‌است، تاکید کرد: گام دوم برای افزایش مشارکت در انتخابات، «جهاد تبیین» است که از هم‌اکنون کارگزاران نظام باید به این امر پایبند باشند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه یکی از برهه‌های حساس انقلاب اسلامی موضوع انتخابات است، افزود: تمام تلاش دشمن بر این است که انتخابات امسال یک انتخابات کم‌رمق باشد تا بتواند از آن سوءاستفاده کند.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری بر لزوم هوشیاری و پشتیبانی بیش از پیش مردم در صحنه انتخابات تاکید کرد و گفت: مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت چهار مقوله مهمی است که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید ویژه دارند.

پیشنهاد فر نیوز
تهران لرزید

وی تصریح کرد: وظیفه همه ما در جنگ ترکیبی دشمن، هوشیاری بیش از پیش و جلوگیری از بروز هرگونه شبهه و تردید با یک حرکت دسته جمعی برای رسیدن به قله است.

هاشمی‌مهر با بیان اینکه رویکرد دولت انقلابی سیزدهم توجه به ظرفیت‌های مردمی است، خاطرنشان کرد: نماینده عالی دولت در استان تلاش دارد از همه ظرفیت‌ها در خدمت مردم استفاده کند و باید از ظرفیت هیئت‌های مذهبی در زمینه جهاد تبیین استفاده شود.

وی افزود: در جهاد تبیین قصد و نیت کسب رضایت الهی باشد، چرا که اگر برای نصرت الهی قدمی برداریم مطمئناً استمدادهای الهی نیز شامل حالمان خواهد شد.

معاون امنیتی استانداری گفت: جهاد تبیین و آگاه‌سازی نوجوانان و جوانان نیاز به کار تخصصی دارد که حوزه رسانه‌ها و بخش هنر می‌تواند نقش مهمی در تبیین‌گری داشته باشد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: صدا و سیمای مرکز استان در جهت پخش برنامه‌های کاندیدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اقدام به تشکیل شبکه تلویزیونی محلی کند تا مردم از طریق این شبکه‌ها در جریان برنامه‌های نامزدهای انتخاباتی مور نظر خود قرار بگیرند.

کد خبر 705988