خرید بزرگ استقلال مشخص شد | انتقال خبرساز برای آشتی خطیر و نکونام

خرید بزرگ استقلال مشخص شد | انتقال خبرساز برای آشتی خطیر و نکونام

اطلاعیه باشگاه استقلال در ساعت ۲۳:۵۹ و یک دقیقه پیش از ورود به روز سه شنبه، امیدها را به میان این باشگاه برگرداند. چرا که برای اولین بار در بازار تابستانی، رسانه رسمی آبی ها از جذب دو بازیکن خارجی در پست های خط حمله، پشت مهاجم و وینگر خبر داد.

نکونام بارها در نشست هایی که با مدیران قبلی و فعلی استقلال داشت، بر جذب بازیکن با کیفیت خارجی تأکید کرده بود. با این حال، چند نفر از بازیکنان مدنظر سرمربی آبی پوشان در نهایت راهی تیم های دیگری شدند و باشگاه نتوانست با سایر گزینه ها به توافقی دست پیدا کند.

یکی از این نفرات که نکونام روی جذب او تأکید ویژه ای داشت، روبرتو تورس اسپانیایی است. بازیکنی که توسط خود نکو از اوساسونا به فولاد آورده شد و یکی از بازیکنان خوب و موثر این تیم در فصل گذشته بود. بازیکنی که می توانست در استقلال، به بخش تهاجمی تیم کمک زیادی بکند.

با این حال، مذاکرات تورس و مدیران استقلال در چندین دور برگزار شد که تمام آنها بی نتیجه بود. طرفین بر سر برخی مسائل به توافق نرسیدند تا اینگونه اعلام شود که باشگاه استقلال حالا حالاها قادر به جذب بازیکن خارجی نخواهد بود.

گذشت زمان و افزایش خواسته هواداران و کادرفنی، در نهایت مدیریت باشگاه استقلال یک بار دیگر با روبرتو تورس بر سر میز مذاکره نشسته و این بار به نظر می رسد که طرفین به توافق نزدیک باشند.

اما موضوعی که سبب شد استقلالی ها با صدور اطلاعیه ای شبانه، از جذب دو بازیکن خارجی خبر دهند و پیگیری ها نشان می دهد یکی از این دو بازیکن روبرتو تورس است که می تواند در بخش تهاجمی، به نکونام کمک کند.

خطیر

باید دید در روزهای باقیمانده، باشگاه استقلال در نهایت با و دیگر بازیکن خارجی مدنظر خود که گفته می شود ملیت مصری دارد، به چه نتایجی دست خواهد یافت.