خط و نشان مورایس برای استقلال | تمام تلاشمان را می‌کنیم تا برنده شویم

خط و نشان مورایس برای استقلال | تمام تلاشمان را می‌کنیم تا برنده شویم

در نشست خبری پیش از مسابقه با در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: بابت حضور شما خبرنگاران تشکر می‌کنم. حضورتان خیلی مهم است زیرا برای ورزش می نویسید. یک بازی خوب و مهم در پیش داریم و به هواداران استقلال خوشامد می‌گویم که از شهرشان برای دیدن بازی می آیند. این ها فقط بازی را نخواهند دید بلکه اصفهان چیزهای زیادی برای دیدن دارد. امیدوارم در بازی مثال خوبی برای جامعه باشیم و یک بازی خوب و منصفانه را ببینید.

*سورپرایزی برای بازی فردا نداریم

وی در مورد اینکه سورپرایزی برای فردا مثل حسین‌نژاد دارید، گفت: سؤال‌هایی که می‌پرسید ساده نیست؛ اما پاسخگویی آن جذاب است. باید بگویم سورپرایزی برای بازی فردا نداریم. از داشته‌های‌مان استفاده می‌کنیم، آکادمی ما در حال کار کردن است و می‌توانیم از بازیکنانی که در آکادمی بودند استفاده کنیم. فصل گذشته زمان زیادی نداشتیم و من تازه به این تیم آمده بودم و بیشتر با بازیکنان آشنا می‌شدم. امسال می‌بینید که بازیکنان بیشتری از تیم خودمان در آکادمی داریم. نمی‌شود اینها را سورپرایز گفت یک بازیکن با سن کمتر یک بازیکن با سن بیشتر بازی کند سورپرایز نیست اینها بازیکنان تیم ما هستند. این بازی بازی ارزش‌ها است و اگر بتوانیم از ارزش‌های‌مان استفاده کنیم چه بهتر. امیدوارم در آینده بتوانیم شاهد حضور بیشتر بازیکنان آکادمی باشیم. در حال حاضر بازیکنانی از آکادمی هستند که باید کیفیت‌شان را ارتقا بدهند و بازیکنان خوبی هستند و امیدوارم در آینده بتوانیم از آنها استفاده کنیم.

خط و نشان مورایس برای استقلال | تمام تلاشمان را می‌کنیم تا برنده شویم

*تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین باشیم و برنده شویم

مورایس در مورد اینکه استقلال از روش بازی سپاهان حساب می‌برد یا نه، گفت: من نمی‌توانم پیش‌بینی کنم. خیلی واضح است اگر از من بپرسید می‌گویم بله، می‌خواهیم برنده شویم. تمام تلاش‌مان را در داخل زمین می‌کنیم تا بهترین باشیم تا برنده شویم. فردا یک بازی متفاوت است مثل بازی‌های کلاسیک، مثل بازی دربی که احساسات زیادی در آن وجود دارد و اتفاقات زیادی رخ می‌دهد. امیدوارم مسابقه‌ای باشد که هواداران بتوانند از آن لذت ببرند و بازی منصفانه و عادلانه‌ای را شاهد باشیم.

وی افزود: نمی‌توانم آینده را پیش‌بینی کنم و بگویم اگر قرار است اتفاق بدی بیفتد به بازیکنان بگویم که حواس‌شان باشد و کمک‌شان کنم یا اگر اتفاق خوبی قرار بود بیفتد به آنها بگویم.