خواننده مشهور تولد دومین فرزندش را جشن گرفت!

خواننده مشهور تولد دومین فرزندش را جشن گرفت!

خانم و موفق تولد دومین پسرش را جشن گرفت اما نام او را فاش نکرد!

ریحانا و تولد دومین فرزندشان را جشن گرفتند. این زوج خواننده موفق از دومین پسرشان استقبال کردند. به محض منتشر شدن خبر به دنیا آمدن فرزند دوم این زوج، نام نوزاد پسر به بحثی جنجالی در فضای مجازی تبدیل شد.

خانم خواننده برای اولین بار در اجرای بین دو نیمه خود در مسابقات سوپر باول خبر بارداری خود را اعلام کرد. از زمان انتشار این خبر در ماه فوریه طرفداران مشتاقانه روند بارداری ریحانا را دنبال کردند.

منبعی نزدیک به این زوج مشهور اعلام کرد که این نوزاد در واقع در 3 آگوست مخفیانه به دنیا آمد. با این حال نام این نوزاد پسر هنوز فاش نشده است.

خواننده مشهور تولد دومین فرزندش را جشن گرفت!

نام دومین فرزند خانم و آقای خواننده بحث جنجالی فضای مجازی است!

ریحانا تنها چند ماه پیش نام فرزند اول خود را منتشر کرد. این زوج نام پسرشان را «رِزا» گذاشته‌اند. طرفداران انتظار دارند که زوج خواننده نام دیگری که با حرف «ر» شروع می‌شود را برای دومین فرزندشان انتخاب کنند.

ایسپ راکی و ریحانا هنوز در رسانه‌های اجتماعی بیانیه‌ای منتشر نکرده‌اند.

مدتی کوتاه پس از تایید خبر دویمن بارداری‌اش، ریحانا برنامه‌های خود برای گسترش خانواده‌اش را فاش کرد. او به مجله ووگ بریتانیا گفت: «آرزوی من این است که بچه‌های بیشتری داشته باشم. اما هر چه خدا برای من بخواهد، من استقبال می‌کنم. دختر، پسر، هر چه باشد من خوشحال خواهم بود.»

ریحانا همچنین فاش کرد که بارداری دوم او بسیار متفاوت از بارداری اولش بود. او گفت: «هیچ ویاری نداشتم. تنها احساس تهوع دارم. همه چیز متفاوت است، اما من از آن لذت می‌برم. احساس خوبی دارم. پر انرژی و شاداب هستم.»

ریحانا و ایسپ راکی زندگی مشترک خود را در سال 2020 آغاز کردند. این زوج خبر بارداری با اولین فرزندشان را در ماه ژانویه سال 2022 منتشر کردند.

زوج خوشبخت در ماه می همان سال از پسرشان RZA استقبال کردند. چند ماه بعد در دسامبر برای اولین بار ویدئویی از این نوزاد به اشتراک گذاشه شد.