دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دستگاه برتر حوزه اشتغال
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دستگاه برتر حوزه اشتغال

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، محمد رشیدی مسئول دفترکارآفرینی واشتغال دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : بر اساس ارزیابی دستگاه‌های اجرایی امسال، در کارگروه اشتغال شهرستان کرمانشاه، دانشگاه علوم پزشکی در زمینه ایجاد اشتغال، رتبه اول دستگاه‌های اجرایی را به خود اختصاص داد. او گفت : امسال میزان اشتغال ناخالص […]

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، محمد رشیدی مسئول دفترکارآفرینی واشتغال دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : بر اساس ارزیابی دستگاه‌های اجرایی امسال، در کارگروه اشتغال شهرستان کرمانشاه، دانشگاه علوم پزشکی در زمینه ایجاد اشتغال، رتبه اول دستگاه‌های اجرایی را به خود اختصاص داد.

او گفت : امسال میزان اشتغال ناخالص پیش بینی شده برای دانشگاه علوم پزشکی در سند توسعه اشتغال استان در شهر کرمانشاه، ۲۷۸ مورد در نظر گرفته شده بود.

او افزود: با اقدامات و تلاش‌های صورت گرفته در دانشگاه علوم پزشکی در سال ۹۹ بیش از شش برابر این سهمیه یعنی ۱۶۰۸ مورد اشتغال در سامانه رصد اشتغال استان ثبت شده است و حدود ۶ برابر اهداف اشتغال این دانشگاه محقق شده است.

رشیدی افزود: بر این اساس میزان درصد اشتغال ثبت شده در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امسال در سامانه رصد اشتغال استان ۵۸۷ درصد می‌باشد .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بحران کم آبی دامن جنوب شهر کرمانشاه را گرفت