دانش آموزان کرمانشاه با فرهنگ رضوی آشنا می‌شوند

سید محمدجعفر امامیان مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان کرمانشاه در نشست امضای تفاهم نامه همکاری آموزش و پرورش و کانون‌های خدمت رضوی استان کرمانشاه، گفت: باید تلاش کنیم دانش آموزان را با فرهنگ رضوی آشنا کرده و از این طریق در جهت مومن بار آوردن نسل جوان تلاش کنیم.

وی ادامه داد: محبت اهل بیت(ع) در دل‌های همه ایرانیان وجود دارد و خادمیاران رضوی همواره با خدمت رسانی به محرومین و آحاد جامعه به نیابت از امام مهربانی‌ها همواره سعی در پررنگ تر کردن این حس ارزشمند داشته‌اند.

سلمان محمدی مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه نیز در این نشست با تاکید بر رویکرد تربیتی مبتنی بر سه اصل مدرسه محوری، دادن نقش به دانش آموزان و احیای نقش تربیتی، تصریح کرد: تقویت ایمان، امید، نشاط، هویت و خردورزی دانش آموزان جزو اهداف مهم آموزش پروش بوده و برای رسیدن به این مهم نیازمند انسجام درون سازمانی و تعامل برون سازمانی هستیم.

وی افزود: یکی از مجموعه‌هایی که می‌تواند در بخش تربیتی به ما کمک کند خادمیاران دلسوز و جهادی کانون‌های خدمت رضوی هستند و امیدواریم امضای این تفاهم نامه همکاری منشا خیری باشد تا بتوانیم دانش آموزانی در طراز نظام جمهوری اسلامی تربیت کنیم.

کانون‌های خدمت رضوی و آموزش و پرورش استان کرمانشاه تفاهم نامه‌ای را امضا کردند تا براساس آن همکاری‌های مشترکی در زمینه اشاعه و ترویج فرهنگ والای رضوی در بعد تربیتی دانش آموزان شکل بگیرد.

دانش آموزان کرمانشاه با فرهنگ رضوی آشنا می‌شوند

انتهای پیام

نوشته دانش آموزان کرمانشاه با فرهنگ رضوی آشنا می‌شوند اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.

پیشنهاد فر نیوز
۱۲ پروژه راهسازی و برق‌رسانی در دست مطالعه است