دبیر حزب اعتدال و توسعه استان کرمانشاه: رای قاطع مردم ایران به دکتر پزشکیان در واقع رای به صداقت و راستگویی بود

دبیر حزب اعتدال و توسعه استان کرمانشاه گفت: رای قاطع مردم ایران به دکتر پزشکیان در واقع رای به صداقت و راستگویی بود. به گزارش روزنامه باختر، دکتر عبدالرضا شعبانی با تبریک پیروزی دکتر مسعود پزشکیان در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اظهار کرد: حضور پرشور و آگاهانه‌ی مردم ایران در این دوره از انتخابات […]

دبیر حزب اعتدال و توسعه استان کرمانشاه گفت: رای قاطع مردم ایران به دکتر پزشکیان در واقع رای به صداقت و راستگویی بود.

به گزارش روزنامه باختر، دکتر عبدالرضا شعبانی با تبریک پیروزی دکتر مسعود پزشکیان در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اظهار کرد: حضور پرشور و آگاهانه‌ی مردم ایران در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، حماسه‌ای دیگر آفرید و هوشمندی ملت ایران را بار دیگر به سراسر دنیا نشان داد.

وی ادامه داد: به پاس این حضور آگاهانه، پرشور و غرورانگیز، از آحاد و اقشار مردم فهیم استان کرمانشاه خاضعانه و صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنیم.

دبیر حزب اعتدال و توسعه در استان کرمانشاه با بیان اینکه، حماسه مردم ایران در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری، همراه با شکست بزرگ معاندین نظام بود، گفت: مردم به صداقت، راستگویی و مشی اعتدالی دکتر پزشکیان رای دادند.

دکتر شعبانی در پایان از ستاد مرکزی دکتر پزشکیان در استان و همه افرادی که در این ستاد و دیگر ستادها برای دکتر پزشکیان فعالیت داشتند. تقدیر و تشکر کرد.

دبیر حزب اعتدال و توسعه استان کرمانشاه در خصوص برگزاری جشن پیروزی دکتر پزشکیان نیز گفت: با توجه به آغاز ایام ماه محرم و عزای حسینی، و همچنین با مشورت از بزرگان استان، تصمیم بر این شد که فعلا هیچگونه جشنی برگزار نشود و جشن اصلی پس از ایام محرم و در فرصت مناسبی برگزار شود.

وی در پایان تاکید کرد: اکنون که رقابت‌های انتخاباتی به پایان رسیده، وظیفه‌ی همگان، حرکت در مسیر همدلی و همکاری برای پیشرفت ایران عزیز است.