دبیر شورای سیاستگذاری ستاد مردمی دکتر پزشکیان در استان: مردم عزیز کرمانشاه! پزشکیان را تنها نگذارید

دبیر شورای سیاستگذاری ستاد مردمی (امید) دکتر پزشکیان در استان کرمانشاه از مردم استان خواست که با مشارکت حداکثری خود در پای صندوقهای رای، دکتر پزشکیان را تنها نگذارند. میترا میری با اشاره به آرای قابل توجه مردم کرمانشاه در دور اول انتخابات به دکتر پزشکیان، گفت: پانزدهم تیرماه، فرصتی ارزشمند برای ثبت یک پیروزی […]

دبیر شورای سیاستگذاری ستاد مردمی (امید) دکتر پزشکیان در استان کرمانشاه از مردم استان خواست که با مشارکت حداکثری خود در پای صندوقهای رای، دکتر پزشکیان را تنها نگذارند.

میترا میری با اشاره به آرای قابل توجه مردم کرمانشاه در دور اول انتخابات به دکتر پزشکیان، گفت: پانزدهم تیرماه، فرصتی ارزشمند برای ثبت یک پیروزی است. حضور آگاهانه، مسئولانه و حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای و استفاده شایسته از حق قانونی، مؤثر و تعیین‌کننده خود، موجب افزایش سرعت حرکت کشور در مسیر رشد و تعالی به سوی قله‌های بلند تمدن نوین اسلامی، حفظ اتحاد ملت و دولت، تثبیت اقتدار ملی و انتخاب فرد اصلحی می شود که خالصانه در راه خدمت به مردم و اعتلا و سربلندی هر چه بیشتر ایران اسلامی گام می‌نهد.

وی ادامه داد: از مسوولین هیات های نظارت و اجرایی ستاد انتخابات استان نیز انتظار می‌رود که با نهایت دقت، سلامت آرای مردم را تضمین کنند.

به امید انتخاب دکتر پزشکیان به عنوان رییس جمهور چهاردهم ایران.