درباره حاشیه جدید بیرانوند | واکنش به اظهارات جنجالی بیرانوند

درباره حاشیه جدید بیرانوند | واکنش به اظهارات جنجالی بیرانوند

در خصوص صحبت‌های پس از دیدار پرسپولیس و آلومینیوم اراک، اظهار کرد: هیچ وقت خوشحال نیستیم که هوادار را روی سکو نداشته باشیم. اگر روزی در شرایط خاص حضور هواداران را در برخی ورزشگاه‌ها نداشته باشیم، مسلما بحث سلامت و تامین امنیت آن‌ها به لحاظ شرایط برگزاری مسابقه است.

وی افزود: ورزشگاه آزادی تحت ساخت و ساز است. بعد از سال‌ها این اتفاق می‌افتد. هرچند مقداری تیم‌ها را دچار سختی می‌کند اما اجازه بدهید خوشحال باشیم که ساخت و ساز صورت می‌گیرد. بیرانوند ملی‌پوش خوب ما است. برای او و همه ملی پوشان احترام قائلم اما این موضوعی است که بین بازیکنان و ارکان قضایی است. اجازه بدهید ما ورود نکنیم.

درباره حاشیه جدید بیرانوند | واکنش به اظهارات جنجالی بیرانوند

مسئول مسابقات سازمان لیگ در خصوص برنامه ریزی برای ایام پس از فیفا دی، گفت: مشکل بزرگی داریم که برنامه لیگ قهرمانان آسیا و میزبان-مهمان بودن نمایندگان ما مشخص نیست. از طرفی یک هفته تعطیلی واقعا کارمان را سخت کرد. شاید ۲هفته است که برای برگزاری مسابقات بعد از ایام فیفا فکر می‌کنیم. همزمان با هانگژو است که تیم ملی امید ما در آن شرکت دارد. مقدماتی المپیک را هم داریم. بعد از هفته چهارم یک ماه خیلی سخت داریم.

امیدواریم از این یک ماه سربلند خارج شویم و قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا هم به برنامه‌ریزی ما کمک کند. قول اخلاقی می‌دهیم که تلاش کنیم نیم فصل قبل از اعزام تیم ملی به جام ملت‌ها تمام شود چون خواسته سرمربی تیم ملی بزرگسالان همین است.

مهدی درمورد نظارت کنفدراسیون فوتبال آسیا بر بازی تراکتور و پرسمولیس، اظهار کرد: AFC اعلام کرده تمام مسابقات مهم در لیگ‌های داخلی رصد می‌شود و حتی اگر لازم باشد ناظر ویژه می‌فرستد. بنابر شنیده‌ها گویا قرار است بازی پرسپولیس و تراکتور هم مورد رصد AFC قرار بگیرد. بنابرمکاتبات صورت گرفته به احتمال زیاد نماینده‌شان حضور پیدا می‌کنند. این بازی برای میزبانی نمایندگان ما اثر گذار است.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص اینکه در برخی شهرها مانند اصفهان و تبریز، امکان حضور بانوان در ورزشگاه وجود دارد، گفت: رسانه‌ها این مساله را هفته به هفته پوشش می‌دهند. این هفته میزبان بانوان در ورزشگاه امام خمینی اراک و سردار آزادگان قزوین هستیم. ورزشگاه سیرجان هم بود. فکر می‌کنم تا نیم‌فصل به امید خدا اگر تمام ورزشگاه‌هایمان همکاری لازم را داشته باشند و مدیریت شهری هم کمک کند، تا حضور بانوان با تسهیلات لازم صورت بگیرد حتما به این سمت خواهیم رفت.

مهدی در خصوص مساله اهدای سوپرجام به پرسپولیس در هفته سوم و با حضور هواداران، گفت: درخواست داده‌اند و روابط عمومی سازمان لیگ بررسی کرده است. امیدوارم هرجه زودتر هواداران را روی سکوها داشته باشیم. نبود آن‌ها برای ما هم خوشایند نیست. هفته سوم به جای خودش برگزار می‌شود اما در مورد بحث اهدای سوپر جام دوستان من در روابط عمومی سازمان لیگ تصمیم می‌گیرند.