در انتظار عقد قرارداد بلانکو با استقلال

در انتظار عقد قرارداد بلانکو با استقلال

اگرچه گوستاوو بلانکو، مهاجم آرژانتینی، مورد اعتماد جواد نکونام با مدیران باشگاه توافق کرد و چند روزی است در تهران حضور دارد اما هنوز قرارداد او امضا نشده است.گوستاوو همچنین خانه‌ای که مدیران باشگاه در اختیارش گذاشتند را نپذیرفته و به همین خاطر فعلا در خانه روبرتو تورس، مهاجم اسپانیایی گل گهر سیرجان، اقامت دارد.

به همین خاطر او در تمرینات گروهی روزهای گذشته و بازی دوستانه اخیر استقلال شرکت نکرد.مشکلات پیش آمده در مسیر انتقال رسمی بلانکو به استقلال سبب شد تا این بازیکن از مدیربرنامه‌هایش بخواهد به تهران بیاید.

خاویر گونزالز، مدیربرنامه‌های گوستاوو، بامداد امروز به تهران رسید و قرار است امروز در جلسه‌ای با مدیرعامل استقلال شرکت کند.مدیربرنامه‌های مهاجم آرژانتینی به تهران رسید و در هتل المپیک اقامت یافت.در جلسه امروز بلانکو به همراه مدیربرنامه‌هایش و مدیریت استقلال همه مسائل پیش آمده را بررسی می‌کنند تا به راهکار برسند.

به نظر می‌رسد امروز مشکلات مربوط به اقامت این بازیکن حل شود و قرارداد رسمی بلانکو با هم به امضا برسد، هرچند که تا زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال امکان ثبت قرارداد در سازمان لیگ وجود ندارد.باید منتظر خروجی جلسه بلانکو و مدیربرنامه‌هایش با علی خطیر و همکارانش در استقلال باشیم.

بلانکو

پیشنهاد فر نیوز
علائمی که باید جدی بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *