در ایام نوروز به کرمانشاه مسافرت نکنید
در ایام نوروز به کرمانشاه مسافرت نکنید

تقاضای استاندار کرمانشاه از هموطنان؛ استاندار کرمانشاه با اشاره به خطر شیوع کرونای مرگبار انگلیسی در کشور گفت: از هموطنان تقاضا داریم به خاطر حفظ سلامت خود و خانوادشان امسال به کرمانشاه سفر نکنند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، هوشنگ بازوند در حاشیه نشست ستاد ملی کرونا که به ریاست رئیس جمهور […]

تقاضای استاندار کرمانشاه از هموطنان؛

استاندار کرمانشاه با اشاره به خطر شیوع کرونای مرگبار انگلیسی در کشور گفت: از هموطنان تقاضا داریم به خاطر حفظ سلامت خود و خانوادشان امسال به کرمانشاه سفر نکنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، هوشنگ بازوند در حاشیه نشست ستاد ملی کرونا که به ریاست رئیس جمهور و به در ایام نوروز به کرمانشاه مسافرت نکنیدصورت ارتباط زنده تصویری با ستاد‌های استانی برگزار شد؛ اظهار داشت: در شرایط فعلی وضعیت ۷ شهرستان استان کرمانشاه زرد و ۷ شهرستان نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر منع تردد به استان کرمانشاه وجود ندارد، افزود: با وجود این اگر پروتکل‌ها رعایت نشود حتما گرفتار موج چهارم کرونا که بسیار مرگبارتر است، خواهیم شد.

استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: وضعیت شیوع کرونا در خوزستان سیر کاملا صعودی دارد و در استان ایلام نیز آمار‌ها به تدریج در حال افزایش است و خطر بزرگی در کمین سلامتی مردم است.

بازوند با اشاره به خطر شیوع کرونای مرگبار انگلیسی در کشور اظهار داشت: از مسافران عزیز خواهش می‌کنیم به خاطر حفظ سلامت خانواده خود و هموطنان امسال به کرمانشاه نیایند، همچنین از خانواده‌هایی که اقوام و فرزندان آن‌ها در خارج از استان هستند نیز خواهش می‌کنیم از طریق فضای مجازی جویای احوال بستگان شوند، زیرا ممکن است فرد ناقلی در میان این افراد باشد و سلامت بقیه را با خطر جدی روبرو کند.

وی همچنین در مورد ممنوعیت تردد‌های مسافری در مرز‌ها گفت: تردد‌های مسافری از ۵ مرز رسمی استان ممنوع است و تردد کامیون‌های حمل بار نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و شرایط قرنطینه انجام می‌شود و اگر تست کرونای راننده‌ای مثبت باشد، اجازه ورود به پایانه را نخواهد داشت.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
زورگیری در پوشش مسافرکشی در کرمانشاه/ سارقان دستگیرشدند