دستاوردهای صنعت دفاعی موجب بازدارندگی دشمنان شده است

دستاوردهای صنعت دفاعی موجب بازدارندگی دشمنان شده است

جانشین قرارگاه پدافند شیمیایی سازمان پدافند غیرعامل گفت: در صنعت دفاعی به دستاوردهایی رسیده‌ایم که وضعیت بازدارندگی در برابر هجمه‌های دشمنان ایجاد کرده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سید جمال الدین گوهری امروز _ چهارشنبه دهم آبان‌ماه _ در همایش توجیهی آموزشی پدافند شیمیایی اظهار کرد: از عمر مجموعه پدافند غیرعامل بیش از ۲۰ سال گذشته است و با رویکرد امنیتی و دفاعی به کار خود ادامه می‌دهد.

وی افزود: در صنعت دفاعی به دستاوردهایی رسیده‌ایم که وضعیت بازدارندگی در برابر هجمه‌های دشمنان ایجاد کرده است.

جانشین قرارگاه پدافند شیمیایی سازمان پدافند غیرعامل ادامه داد: دشمن از هر عرصه‌ای برای آسیب وارد کردن به کشور استفاده می‌کند لذا داشتن دیدگاه امنیتی و دفاعی بیش از گذشته باید مورد تاکید قرار گیرد.

طاهر رستمی، مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری خراسان شمالی نیز در این جلسه خاطرنشان کرد: برقراری امنیت حوزه پدافند غیرعامل با تعامل، همکاری و هم افزایی و به‌رغم کمبود اعتبارات به خوبی انجام شده است به نحوی که موفق به کسب رتبه دوم کشور در اولویت اجرای برنامه شده‌ایم.

وی اضافه کرد: ناترازی گاز و کاهش مصرف برق در دستگاه‌های اجرایی از چالش‌های سال گذشته بود، اما اقدامات مطلوبی انجام شد.

مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری خراسان شمالی تاکید کرد: در حوزه صنایع، مصون سازی، فعال بودن کمیته پدافند غیرعامل شهرستان‌ها، فرهنگ‌سازی، اطلاع‌رسانی، آموزش، برگزاری رزمایش، اجرای پروژه‌های پدافند غیرعامل اقدامات مطلوبی انجام شده است.

کد خبر 700731