دستگیری اراذل و اوباش مسلح در فلاورجان اصفهان

دستگیری اراذل و اوباش مسلح در فلاورجان اصفهان

دستگیری اراذل و اوباش مسلح در فلاورجان اصفهان

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان جزئیات دستگیری 11 نفر از اراذل و اوباش مسلح در عملیات ضربتی سازمان اطلاعات پلیس استان در شهرستان فلاورجان را تشریح کرد.

به گزارش گروه استانی حیات، سردار محمدرضا هاشمی‌فر، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: با اشراف اطلاعاتی ماموران سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی استان مشخص شد تعدادی از اراذل و اوباش به دلیل برخی اختلافات قبلی قصد ایجاد درگیری در یکی از محله‌های حاشیه شهرستان فلاورجان را دارند که موضوع را بلافاصله در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با انجام اقدامات تخصصی و بررسی‌های همه جانبه اطلاعاتی مامورن پلیس مشخص شد این افراد با تهیه انواع سلاح‌های سرد و جنگی قصد ایجاد درگیری دسته جمعی و برهم زدن نظم عمومی را دارند.

هاشمی‌فر تصریح کرد: سرانجام با توجه به حساسیت موضوع و احتمال وقوع هرگونه درگیری و با شناسایی محل حضور متهمان، ۱۱ نفر از اراذل و اوباش حاضر در محل در عملیات ضربتی و ویژه سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات پلیس استان با همکاری ماموران پلیس در فرماندهی انتظامی شهرستان فلاورجان قبل از هرگونه اقدامی دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در بازرسی ماموران از محل مورد نظر ۴ قبضه اسلحه جنگی، ۲ قبضه اسلحه شکاری، ۱۷۶ عدد فشنگ، انواع سلاح سرد و مقادیری مواد مخدر نیز کشف شد.

وی با اشاره به تحویل متهمان دستگیر شده به مرجع قضائی خاطرنشان کرد: امنیت و آسایش شهروندان خط قرمز پلیس است، به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد اراذل و اوباش و مخلان نظم عمومی برای رسیدن به اهداف شوم خود امنیت شهروندان را خدشه دار کنند.

  • دستگیری اراذل و اوباش و عاملان درگیری در بناب

  • بازداشت اراذل و اوباش «صدرا» شیراز