دستگیری شکارچی گراز وحشی در سرپلذهاب
دستگیری شکارچی گراز وحشی در سرپلذهاب

با تلاش مأموران یگان حفاظت محیط زیست سرپلذهاب یک شکارچی متخلف گراز وحشی در این شهرستان دستگیر شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رئیس اداره حفاظت محیط زیست سرپل ذهاب گفت: در پی گزارش واصله از همیاران و دوستداران محیط زیست مبنی بر شکار یک رأس گراز توسط شکارچی متخلف که تصاویر […]

با تلاش مأموران یگان حفاظت محیط زیست سرپلذهاب یک شکارچی متخلف گراز وحشی در این شهرستان دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رئیس اداره حفاظت محیط زیست سرپل ذهاب گفت: در پی گزارش واصله از همیاران و دستگیری شکارچی گراز وحشی در سرپلذهابدوستداران محیط زیست مبنی بر شکار یک رأس گراز توسط شکارچی متخلف که تصاویر آن را نیز در فضای مجازی منتشر کرده بود، مأمورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان نسبت به دستگیری فرد متخلف اقدام و او را به دستگاه قضایی تحویل دادند.

کیانوش احسانی پور افزود: مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان سرپلذهاب بصورت شبانه روز در حال پایش مناطق تحت مدیریت هستند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف زیست محیطی مطابق با ضوابط و مقررات قانونی با فرد متخلف برخورد خواهند کرد.

وی همچنین از عموم مردم طبیعت دوست سرپلذهاب درخواست کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف زیست محیطی مراتب را سریعاً با شماره تلفن ۰۸۳۴۲۲۲۲۶۰۰ در میان بگذارند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تکذیب دیدار شمخانی با رییس سیا در عراق