دستگیری قاتل فراری پس از ۲۱ ماه در کرمانشاه
دستگیری قاتل فراری پس از ۲۱ ماه در کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا آمویی با اشاره به قتل پسر جوانی در خردادماه سال گذشته در یکی از شهرک‌های حاشیه‌ای شهر کرمانشاه اظهار کرد: با توجه به تحقیقات به عمل آمده توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان کرمانشاه مشخص شد مقتول ۲۹ ساله حین رانندگی سبقت خطرناک و نامتعارفی از وسیله نقلیه دیگر گرفته است. […]

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا آمویی با اشاره به قتل پسر جوانی در خردادماه سال گذشته در یکی از شهرک‌های حاشیه‌ای شهر کرمانشاه اظهار کرد: با توجه به تحقیقات به عمل آمده توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان کرمانشاه مشخص شد مقتول ۲۹ ساله حین رانندگی سبقت خطرناک و نامتعارفی از وسیله نقلیه دیگر گرفته است.

وی افزود: اندکی پس از این سبقت میان مقتول و راننده دیگر خودروی سواری درگیری پیش آمده و در این درگیری قاتل ۲۴ ساله به وسیله چماق، ضرباتی را به راننده‌ای که از او سبقت گرفته وارد کرده و راننده ۲۹ ساله را به قتل می‌رساند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه قاتل بلافاصله پس از قتل به استان‌های دیگر متواری شده است، تصریح کرد: تحقیقات پلیس آگاهی برای یافتن قاتل متواری ادامه داشت تا اینکه این فرد پس از ۲۱ ماه فرار با بازگشت به کرمانشاه شناسایی شد.

وی ادامه داد: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مقام قضائی و در عملیاتی غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند، این شخص در بازجویی‌ها به ارتکاب قتل اعتراف کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از معرفی قاتل دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شخصیت حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی جهان بشریت است