دشمنان سربلندی جوانان ایران را نمی‌خواهند

حجت الاسلام و المسلمین حبیب الله غفوری امروز(۱۵ آبان) در دیدار با ورزشکاران مدال آوران کرمانشاه در بازیهای پاراآسیایی هانگژو، با اشاره به افتخارآفرینی ورزشکاران ایرانی در بازیهای آسیایی ۲۰۲۳، اظهارکرد: افتخارآفرینی دلاور مردان و زنان ایرانی در این رقابت ها باطل السحری بر همه توطئه های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران بود.

وی افزود: دشمنان سربلندی ما را نمی خواهند و برای همین تمام تلاش خود را می کنند تا ملت و جوانان ما نتوانند در عرصه های بین المللی، توانایی و حقیقت باطنی خود را به نمایش بگذارند.

نماینده ولی فقیه در استان خاطرنشان کرد: هنرنمایی ورزشکاران ما در این رقابت‌ها خط بطلانی بر همه توطئه های مخالفان کشور که در جبهه استکبار هستند، کشید. همان هایی که اکنون هم قدوم نحس خود را به سرزمین غزه گذاشته اند و حدود چهار هزار کودک و سه هزار زن بی گناه را به خاک و خون کشیده اند.

وی ادامه داد: اینها همان کسانی هستند که موفقیت جوانان ایرانی را نمی خواهند، اما جوانان ما با توان، اراده و توکل و ارتباط قوی و معنوی خود با خداوند، توانسته اند در همه میادین افتخارآفرینی کنند.

غفوری در ادامه به علاقه اش به ورزش اشاره کرد و گفت: زمانی که بازیهای آسیایی هانگژو برگزار می شد، اخبار آن را پیگیری می کردم و حتی برخی از مسابقات که به صورت زنده پخش می شد را مشاهده می کردم.

وی تاکید کرد: در طول این مسابقات زبانم همواره به دعا برای موفقیت قهرمانان کشورمان در جریان بود و از خدا می خواستم که به آنها کمک کند و توان بدهد که در مسابقات موفق باشند.

پیشنهاد فر نیوز
اولین دوره اردویی تلفیقی راهیان نور و راهیان پیشرفت در یادمان مرصاد

امام جمعه کرمانشاه به موفقیت ورزشکاران کرمانشاهی در این مسابقات اشاره کرد و گفت: با پایان مسابقات لحظه شماری می کردم تا ارادت قلبی خود را خدمت این ورزشکاران افتخارآفرین عرض کنم.

وی در ادامه خطاب به مدال آوران کرمانشاهی حاضر در این رقابت ها اظهارکرد: کاری که شما در این رقابت‌ها کردید، شبیه آن چیزی بود که رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس در جبهه های نبرد انجام می دادند و یا شبیه آن چیزی بود که مردم ایران در طول سالهای گذشته در عرصه های مختلف از خود نشان داده اند و صحنه های قهرمانی زیادی را خلق کرده اند.

غفوری افزود: به سهم خود به عنوان کوچکترین خادم مردم استان از همه تلاش های شما تقدیر می کنم و امیدوارم این زحمات مورد نظر خداوند متعال باشد، چراکه باعث سربلندی نظام شدید و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران که مزین به نام مبارک خداوند است را در میادین مختلف بالا بردید و این اتفاق بسیار بزرگی است.

وی متذکر شد: این ورزشکاران در نزد خداوند گرامی هستند و خیر دنیا و آخرت را برای خود ذخیره کرده اند.

امام جمعه کرمانشاه در پایان از مسئولین استانی خواست تا برای موفقیت، دلگرمی و پشتوانه این ورزشکاران تلاش کنند.

دشمنان سربلندی جوانان ایران را نمی‌خواهند

منوچهر حاتمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه نیز بااشاره به اهمیت توسعه ورزش در جامعه، اظهارکرد: در این راستا دو رویکرد توسعه ورزش همگانی و ورزش قهرمانی را دنبال می کنیم.

وی افزود: در بحث ورزش همگانی بدنبال توسعه آن در جهت افزایش شادی و نشاط در جامعه و کشف استعدادهای جدید هستیم.

پیشنهاد فر نیوز
“شکارگاه خسرو پرویز” در محاصره زباله‌ها!

مدیرکل ورزش و جوانان استان خاطرنشان کرد: در بحث ورزش قهرمانی نیز جوانانی با غیرت داریم که در میادین مختلف همچون بازیهای آسیایی با عملکرد درخشان خود مایه افتخارآفرینی و تاریخ سازی می شوند.

وی در ادامه گفت: کاروانی که امسال برای بازیهای پارآسیایی هانگژو اعزام شد، تنها یک کاروان ورزشی نبود، بلکه کاروانی فرهنگی نیز بود که با یاری خداوند کار بزرگی کردند و برای اولین بار نام ایران را در جایگاه دوم این رقابت ها قرار دادند.

این دیدار در منزل عزت الله پرنیان مربی تیم ملی پارادومیدانی ایران در بازی های پاراآسیایی هانگژو انجام شد.

از استان کرمانشاه چهار ورزشکار و دو مربی به بازی های پاراآسیایی هانگژو اعزام شدند که حاصل تلاش آنها کسب دو مدال طلا و دو نقره بود.

انتهای پیام

نوشته دشمنان سربلندی جوانان ایران را نمی‌خواهند اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.