دعوت از کرمانشاهیان برای حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان

حجت الاسلام مهدی عبدی، امروز (۹ آبان) در جلسه برنامه‌ریزی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در شهر کرمانشاه، همزمان با سراسر کشور از ساعت ۹:۳۰ صبح روز ۱۳ آبان از چهارراه مدرس آغاز و به سمت میدان آزادی ادامه پیدا خواهد کرد.

عبدی اضافه کرد: سخنران مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان شهر کرمانشاه حمیدرضا حاجی‌بابایی نماینده مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای برپایی غرفه‌های فرهنگی در مسیر راهپیمایی ۱۳ آبان کرمانشاه، گفت: بنا شده ۴۰ غرفه در مسیر راهپیمایی خدمات فرهنگی به شرکت کنندگان در راهپیمایی ارائه دهند.

عبدی، قرائت قطعنامه دانش‌آموزی را پایان بخش راهپیمایی ۱۳ آبان شهر کرمانشاه اعلام کرد.

وی افزود: راهپیمایی ۱۳ آبان در تمامی شهرستانهای استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

عبدی با دعوت از مردم استان کرمانشاه برای حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان، ابراز امیدواری کرد، مردم انقلابی کرمانشاه همراه با دیگر هموطنانمان در این مراسم مشت محکم دیگری بر دهان آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی بکوبند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه ادامه داد: ۱۳ آبان که در تقویم رسمی کشور به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده فرصت خیلی خوبی برای تبیین جنایت‌های آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی است، لذا باید با تدارک برنامه های فرهنگی، بصیرتی از فرصت ایجاد شده برای روشنگری در مورد چهره واقعی آمریکا و رژیم صهیونیستی به جامعه به ویژه جوانان استفاده کنیم.

انتهای پیام

نوشته دعوت از کرمانشاهیان برای حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.