دوربین‌ها در بزرگراه های کرمانشاه “سرعت میانگین” را ثبت می کنند

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه از تغییر تنظیمات دوربین های مستقر در دو بزرگراه امام خمینی (ره) و جانبازان خبر داد و افزود: این دوربین ها از این پس سرعت میانگین خودروها را ثبت می کنند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، دکتر افشین لرزنگنه با اشاره به استقرار ۱۰ دوربین ثبت سرعت در دو بزرگراه امام خمینی (ره) و جانبازان گفت: این دوربین ها سرعت خودروها را به صورت لحظه ای ثبت می کردند و همین امر موجب شده بود خودروهای متخلف تنها هنگام رسیدن به محدوده این دوربین ها سرعت خود راکم کنند.

وی افزود:
با توجه به این شرایط تنظیمات این دوربین ها تغییر پیدا کرده و از چند روز دیگر این دوربین ها سرعت ابتدا و انتهای مسیر و به عبارتی سرعت میانگین خودروها را در طول بزرگراه محاسبه کرده و تخلف سرعت را ثبت می کنند.

لرزنگنه در ادامه در خصوص ساخت دو پل در کمربندی غربی و شرقی گفت: در حال حاضر تمرکز بر ساخت تقاطع سپاه است و با تکمیل این پروژه، روی ساخت پل جدید در کمربندی غربی متمرکز می شویم.

وی خاطرنشان کرد:
ساخت این پل های جدید در کمربندی غربی و سپس در کمربندی شرقی موجب خواهد شد تا حد زیادی از ترافیک خودروها در این محدوده شهر کاسته شود.

پیشنهاد فر نیوز
بازگشت ولاسکو به تیم ملی والیبال ایتالیا؟ شرم‌آور است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *