دولت از رونق سرمایه‌گذاری در مناطق مرزی کشور حمایت می‌کند

دولت از رونق سرمایه‌گذاری در مناطق مرزی کشور حمایت می‌کند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت مردمی با هدف گسترش عدالت اجتماعی از توسعه سرمایه‌گذاری در مناطق مرزی حمایت می‌کند.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، سید صولت مرتضوی، شامگاه _پنجشنبه یازدهم آبان_ در جمع معتمدان و فعالان اقتصادی شهرستان دیواندره با بیان اینکه کردستان قلب تپنده ایران است، اظهار کرد: رشادت‌های زنان و مردان کردستانی در دفاع مقدس و طول دوران انقلاب اسلامی برگ زرینی در تاریخ کشور است.

وی افزود: کردستان سرزمین ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های گسترده است و خدمت به این دیار را اولویت می‌دانیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر اینکه از هرگونه سرمایه‌گذاری در مناطق مرزی استقبال می‌شود، گفت: با تدبیر دولتمردان و راهبری آیت‌الله رئیسی نرخ بیکاری در کشور رو به کاهش است و در مسیر توسعه و رشد اقتصادی هستیم.

وی با تشریح دستاوردهای دولت مردمی در دو سال اخیر، همراهی بخش خصوصی و جامعه کارآفرینان کشور را در ایجاد یک میلیون اشتغال سالانه شایسته تقدیر دانست.

نگاه دولت مردمی به اشتغال‌آفرینی در کردستان ویژه است

فرزاد پیشکاری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان نیز در این جلسه اظهار کرد: دولت مردمی نگاهی ویژه به اشتغال‌آفرینی و رشد تولید در کردستان دارد و حمایت از سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف در دستور کار است.

وی با تأکید بر نگاه ویژه دولت مردمی به کردستان، افزود: رفع موانع تولید و حمایت از رونق سرمایه‌گذاری به صورت مستمر و با نگاه جهادی دولتمردان دنبال می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: اعتبارات مناسبی در سال جاری به حوزه اشتغال کردستان تخصیص یافته است که در مسیر کاهش نرخ بیکاری پرداخت خواهد شد.

به گزارش ایمنا، رئیس‌جمهور و تعدادی از وزیران و اعضای کابینه دولت در قالب دومین سفر استانی، امروز و فردا مهمان مردم استان کردستان هستند.

کد خبر 701151