دولت جوان انقلابی حلال مشکلات اقتصادی و معیشتی کشور
دولت جوان انقلابی حلال مشکلات اقتصادی و معیشتی کشور

حجت الاسلام یوسف احمدی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: امروز به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) روز جوان نام گرفته است که این روز را به تمام جوانان تبریک می‌گوئیم و ایشان شبیه‌ترین فرد به رسول خدا (ص) در خلقت و رفتار هستند. وی افزود: حضرت علی اکبر (ع) نمونه […]

حجت الاسلام یوسف احمدی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: امروز به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) روز جوان نام گرفته است که این روز را به تمام جوانان تبریک می‌گوئیم و ایشان شبیه‌ترین فرد به رسول خدا (ص) در خلقت و رفتار هستند.

وی افزود: حضرت علی اکبر (ع) نمونه بارز جوان انقلابی و با بصیرت است که می‌داند در هر زمان چه تصمیمی باید گرفته شود و قبل از آنکه امام دستور دهد وارد میدان می‌شود، مانند روز عاشورا که قبل از درخواست امام زمان خود وارد میدان می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در بیانیه گام دوم انقلاب، مقام معظم رهبری بیش از ۴۰ مرتبه به جوانان اشاره کرده است، تصریح کرد: جوانی که مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند دارای ویژگی‌هایی مانند حضرت علی اکبر (ع) است که دارای بصیرت باشد و در زمان و مکان صحیح با شجاعت به میدان بیاید.

احمدی بیان کرد: باید مسئولان بیشتر از گذشته به جوانان اعتماد کنند زیرا جوان انقلابی به دنبال نوآوری و شکوفایی است و بسیاری از ملاحظات مسئولان امروزی را ندارند و خداوند متعال را بالاتر از استکبار و کدخدا می‌دانند.

وی با اشاره به اینکه جنگ را با ۲۰ ساله‌ها بردیم اما اقتصاد را با ۶۰ ساله‌ها باختیم چون همه نگاه‌ها به خارج از کشور است، خاطر نشان کرد: جوانان با روحیه انقلابی خود نگاه به داخل دارند و سعی می‌کنند مشکلات را با امکانات داخل مرتفع کنند و باید با توجه به شعار تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها به جای مانع تراشی، موانع از از سَر راه جوانان برداشته شود تا تولید رونق بگیرد

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تولید بیش از ۱۸ میلیون شاخه گل در استان کرمانشاه

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه هر کجا به جوانان اعتماد شده است پیروزی حاصل شده، گفت: در عرصه موشکی، هسته‌ای و علم و فناوری در اوایل انقلاب کارها به جوانان سپرده شد و افرادی مانند تهرانی مقدم‌ها، فخری زاده و احمدی روشن‌ها رشد کردند و سبب اقتدار ایران اسلامی شدند.

وی گفت: شهدا بهترین الگو برای جوانان و نسل امروز هستند و رسانه‌ها باید به معرفی هر چه بهتر این الگوها به جوانان تلاش کنند زیرا آنها با روحیه انقلابی به میدان آمدند و اجازه ندادند ذره‌ای از خاک این سرزمین کم شود.

احمدی تصریح کرد: به امید خداوند دولت جوان انقلابی تشکیل خواهد شد و بسیاری از مشکلات اقتصادی و معیشتی به دست جوانان حل خواهد شد.