دومین روز طوفان الاقصی/فراخوان «عرین الاسود» برای حضور مردم فلسطین در خیابان‌ها/نشانه‌ای از دخالت ایران در عملیات حماس نیست

دومین روز طوفان الاقصی/فراخوان «عرین الاسود» برای حضور مردم فلسطین در خیابان‌ها/نشانه‌ای از دخالت ایران در عملیات حماس نیست

نظامیان و صهیونیست‌های شهرک نشین با هتک حرمت‌ها و تجاوزات مستمر و روزافزون خود علیه مسجدالاقصی صبر مقاومت را لبریز کردند و بامداد دیروز (شنبه) با حملات هوایی و زمینی نیرو‌های مقاومت غافلگیر و شوکه شدند.

محمد الضیف فرمانده کل گردان‌های عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس آغاز عملیات «طوفان الاقصی» را اعلام کرد و گفت: مقاومت فلسطین به تمامی جنایات اشغالگران پاسخ خواهد داد.

بر اساس گزارش رسانه‌های فلسطینی و اذعان رسانه‌های عبری، نیرو‌های مقاومت در نخستین روز عملیات طوفان الاقصی بیش از ۵ هزار موشک روانه اراضی اشغالی کردند که علاوه بر خسارات مادی فراوان و ایجاد رعب و وحشت میان صهیونیست‌ها، موجب به هلاکت رسیدن بیش از ۳۵۰ صهیونیست از جمله چند فرمانده ارشد ارتش این رژیم و شماری از نظامیان تیپ گولانی و زخمی شدن بیش از ۱۶۰۰ اشغالگر شد. تعداد بیشماری نیز به اسارت نیرو‌های مقاومت در آمده اند.

ابوعبیده، سخنگوی گردان‌های القسام گفت:‌عملیات طوفان الاقصی طبق برنامه جریان دارد و نبرد ما ادامه دارد و دشمن از نتایج آن چیزی نمی‌داند. دشمن وقتی که شدت خسارات وارده را متوجه شود دچار حیرت و سردرگمی خواهد شد.

آغاز دور جدید حملات مقاومت علیه اشغالگران

مقاومت بامداد امروز (یکشنبه) دور جدیدی از حمله موشکی به پایگاه‌ها و شهر‌های اشغالی را آغاز کرده و آژیر‌های خطر در شهرک‌های اطراف نوار غزه، عسقلان و گذرکاه کرم ابوسالم به صدا درآمد.

گردان‌های طولکرم و گردان‌های شهدای الاقصی به ایست بازرسی نظامی طولکرم در کرانه باختری حمله کردند و با نظامیان اشغالگر درگیر شدند.

شلیک راکت از لبنان به سمت منطقه جبل الشیخ در اراضی اشغالی

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی از شلیک راکت از لبنان به سمت منطقه جبل الشیخ در اراضی اشغالی خبر داد و از شهرک‌نشینان در مناطق نزدیک به مرز لبنان خواست به پناهگاه‌ها بروند. رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که احتمالا ارتش شلیک راکت از لبنان به سمت اراضی اشغالی را پاسخ گوید.

پیشنهاد فر نیوز
مردم و دانشجویان در محکومیت اقدام تروریستی کرمان تجمع کردند

شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی اعلام کرد ارتش به زودی چند هزار نیروی ذخیره خود را فراخواهد خواند تا در جبهه‌های درگیری وارد عمل شوند.

حملات رژیم صهیونیستی به مناطق مسکونی در غزه

رژیم صهیونیستی ضمن محاصره برخی مناطق و روستاها، در حملات متعددی از بامداد تاکنون ساختمان های مسکونی در نوار غزه را هدف قرار داده و خانه چند فرمانده حماس را در این حملات تخریب کرده است.

انتقال گردان‌های زرهی رژیم صهیونیستی به اطراف غزه

رژیم صهیونیستی در راستای آمادگی برای انجام حمله زمینی به نوار غزه، گردان‌های زرهی از جمله تانک‌های مرکاوا در شهرک‌های صهیونیست‌نشین اطراف این منطقه مستقر کرد.

منابع محلی با انتشار فیلم‌هایی از انتقال تانک‌ها و خودروهای زرهی ارتش رژیم تروریست صهیونیستی به مناطق اطراف نوار غزه، با هدف آغاز عملیات زمینی خبر دادند.

فراخوان «عرین الاسود» برای حضور مردم فلسطین در خیابان‌ها

فراخوان «عرین الاسود» برای حضور مردم فلسطین در خیابان‌ها

گروه «عرین الاسود» با انتشار بیانیه‌ای، از مردم فلسطین خواست که ساعت یازده امشب به وقت محلی، با تجهیزات نظامی خود –هر چند ساده باشد- به خیابانها بیایند. خبرگزاری شهاب گزارش داد، عرین الاسود از مردم فلسطین خواست که راه را به روی ارتش صهیونیستی و شهرک‌نشینان اسرائیلی بنند.

عرین الاسود همچنین به رژیم صهیونیستی پیام داد و تأکید کرد: ای حکومت احمق و غرور توخالی، ای سیستم امنیتی کاغذی! غزه شما را وارد جهنم دنیا کرد و فقط برای جهنم آخرت، از آن خارج خواهید شد. ما رو در رو با شما مقابله خواهیم کرد.

هلاکت فرمانده گردان «ناحال» به‌دست رزمندگان مقاومت

هلاکت فرمانده گردان «ناحال» به‌دست رزمندگان مقاومت

در ادامه اذعان ارتش رژیم موقت صهیونیستی به متحمل شدن تلفات گسترده در جریان عملیات طوفان الاقصی، آنها از هلاکت یک فرمانده خود به‌دست نیروهای حماس خبر دادند.

پیشنهاد فر نیوز
طوفانی سهمگین‌تر در انتظار اشغالگران/شکست ترمیم ناپذیر صهیونیست‌ها/ ۴ فاجعه برای اسرائیل درصورت حمله زمینی به غزه/پیشخوان

ارتش اشغالگران بامداد یکشنبه تایید کرد که سرهنگ «یوناتان استاینبرگ» فرمانده گردان پیاده‌نظام ناحال در جریان عملیات طوفان الاقصی توسط رزمندگان حماس در منطقه «کرم ابوسالم» به هلاکت رسیده است.

نشانه‌ای از دخالت ایران در عملیات حماس نیست

یک مقام آمریکایی ضمن رد ادعاها درباره دست داشتن ایران در عملیات طوفان الاقصی، گفت که کاخ سفید احتمالا روز یکشنبه کمک‌های نظامی جدیدی برای رژیم موقت صهیونیستی اعلام می‌کند. وی همچنین افزود که دولت بایدن احتمالا روز یکشنبه کمک‌های نظامی جدیدی برای رژیم تروریست صهیونیستی اعلام می‌کند.