دیدار ایلان ماسک و رئیس جمهور آرژانتین با محوریت فناوری

سخنگوی خاویر میلی رئیس جمهور آرژانتین گفت که این دو نفر از مقر تسلا در آستین بازدید کردند و در مورد موضوعات مختلف، از نیاز به افزایش نرخ زاد و ولد در سراسر جهان تا پیگیری توسعه فناوری و در عین حال دفاع از آزادی گفتگو کردند.

به نقل از نیویورک پست، ‌جراردو ورتاین(Gerardo Werthein) سفیر جدید آرژانتین در ایالات متحده، در اظهارنظرهایی برای رسانه‌های محلی خاطرنشان کرد که ماسک و میلی همچنین درباره لیتیوم، فلز فوق سبکی که به عنوان کلیدی برای باتری‌های قابل شارژ مورد نیاز برای ناوگان خودروهای الکتریکی آینده تلقی می‌شود، گفتگو کردند.

ورتاین گفته است: ما در مورد فرصت‌های سرمایه‌گذاری روی لیتیوم در آرژانتین صحبت کردیم. او افزود:[ماسک] گفته که می‌خواهد به آرژانتین کمک کند.

طبق بیانیه مانوئل آدورنی(Manuel Adorni)، سخنگوی میلی، که در شبکه اجتماعی ایکس X منتشر شد، میلی همچنین حمایت خود در مورد مباحثه حول محور رسانه اجتماعی ایکس ماسک اعلام کرد.

یکشنبه گذشته، یک قاضی دادگاه عالی برزیل تحقیقاتی را در مورد ماسک آغاز کرد، زیرا این میلیاردر گفته بود که حساب‌های کاربری ایکس را که به دستور این قاضی مسدود شده بود، بازمی‌گرداند.

انتهای پیام

نوشته دیدار ایلان ماسک و رئیس جمهور آرژانتین با محوریت فناوری اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.