دیدار رئیس و جمعی از مدیران سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با دادستان

به گزارش کلهرنیوز، در این دیدار رئیس سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در سخنانی با تبریک انتصاب جناب آقای کریمی به عنوان دادستان استان، اظهار داشت: مقام دادستانی یک مقام سیاسی ،امنیتی و اداری است که از یک سو نماد اقتدار دستگاه قضایی است و از سوی دیگر حامی حقوق مردم برای جلوگیری از تضییع حقوق عامه است.

رسول بهرامی‌پور در ادامه با اعلام آمادگی سازمان بسیج حقوق دانان برای همکاری با دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه اظهار داشت: هر جا دادسرای عمومی نیاز به حضور و نقش آفرینی حقوق دانان بسیجی داشته باشد، کما فی سابق با این مجموعه همکاری خواهیم کرد. وی در پایان سخنان خود برای جناب آقای کریمی در مسئولیت دادستانی عمومی و انقلاب استان آرزوی توفیق و موفقیت نمود.

در این دیدار دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه نیز با تشکر از سازمان بسیج حقوق دانان اظهار داشت: آماده پذیرش پیشنهادات و ارائه راهکار‌های حقوق دانان بسیجی در جهت صیانت از حقوق عامه هستیم. کریمی در ادامه اظهار داشت:در جهت خدمت به مردم و گره گشایی از مشکلات مردم از ظرفیت حقوقدان بسیجی استفاده خواهیم کرد و امیدواریم با همکاری هم بتوانیم منشأ خدمات موثری برای مردم و نظام اسلامی باشیم.

در پایان این نشست لوح تبریک حقوق دانان بسیجی استان به دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اهداء شد.

پیشنهاد فر نیوز
واکنش مردمی به گرانی عجیب و غریب خودرو/ چرا خودرو دوباره گران شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *