دیپلم افتخار و جایزه نقدی به هنر مند کرمانشاهی رسید
دیپلم افتخار و جایزه نقدی به هنر مند کرمانشاهی رسید

در جشنواره ملی تئاتر آیات مرتضی اسدی مرام، هنرمند کرمانشاهی در سومین جشنواره ملی تئاتر آیات برای نمایش «سپاسنامه هانیه و چند روایت متقاطع» موفق به دریافت دیپلم افتخار و جایزه نقدی شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرماشاه؛ سومین جشنواره سراسری تئاتر آیات به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی […]

در جشنواره ملی تئاتر آیات

مرتضی اسدی مرام، هنرمند کرمانشاهی در سومین جشنواره ملی تئاتر آیات برای نمایش «سپاسنامه هانیه و چند روایت متقاطع» موفق به دریافت دیپلم افتخار و جایزه نقدی شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرماشاه؛ سومین جشنواره سراسری تئاتر آیات به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان دیپلم افتخار و جایزه نقدی به هنر مند کرمانشاهی رسیدشمالی و با همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز هنر‌های نمایشی کشور به میزبانی خراسان شمالی از اول بهمن فعالیت خود را آغاز کرد.

هیأت داوران جشنواره ملی تئاتر آیات، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بخش کارگردانی را به «مرتضی اسدی مرام» برای نمایش «سپاسنامه هانیه و چند روایت متقاطع» از کرمانشاه اهدا کرد.

گفتنی است؛ این جشنواره با رقابت هفت اثر نمایشی از استان‌های خراسان رضوی، کرمانشاه، اصفهان، قزوین، اردبیل، مرکزی و خراسان شمالی در سایت تیوال آغاز کرد و با معرفی نفرات برتر در مجتمع فرهنگی و هنری گلشن بجنورد به کار خود پایان داد.

یادآور می‌شود؛ در این جشنواره هیات داوران متشکل از «سعید اسدی»، «محمد حیدری» و «حسین مسافر آستانه» بودند

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افزایش شمار قربانیان کرونا در کرمانشاه