رئیسی: نیروهای مسلح تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کرد

 رئیسی: نیروهای مسلح تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کرد

رئیس‌جمهور صبح امروز (جمعه، ۳۱ شهریورماه) در مراسم رژه نیروهای مسلح، گفت: هفته دفاع مقدس در کنار مضجع نورانی امام عظیم‌الشأن خود و در کنار مزار شهدای میهن‌مان برگزاری این مراسم باشکوه با حضور نیروهای مسلح فرماندهان عالی عزیزان ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران، فراجا، بسیج و اقوام مختلف گرامی می‌داریم.

وی افزود: شهریور ۵۹ یادآور رشادت شجاعت ایثار ایستادگی و مقاومت ملت ایران است.

رئیسی

رئیس‌جمهور با بیان اینکه هفته دفاع مقدس یادآور رشادت و ایستادگی نیروهای مسلح ما در مقابل دشمنان است، تصریح کرد: حقیقت آن است که این هفته زمینه تکریم از همه نیروهای مسلح به خاطر ایستادگی و مقاومت‌های آنان است.

رئیسی ادامه داد: نیروهای مسلح امید برای ملت ایران و موجب یأس و ناامیدی دشمنان ملت ایران است.

وی، دفاع مقدس را حاکی از جلوه‌های به یاد ماندنی و درس‌های بسیار دانست و اظهار کرد: دفاع مقدس جلوه خداباوری، اخلاص و برای خدا عمل کردن و حفظ کشور است.

رئیس‌جمهور تصریح کرد: این هفته و این روزها زمینه تکریم از همه نیروهای مسلح به خاطر ایستادگی‌ها و مقاومت‌هایشان است؛ دفاع مقدس جلوه‌های به یادماندنی و درس‌های بسیار داشت؛ جلوه خداباوری بود.

رئیسی، یکی از جلوه‌های دفاع مقدس را مردم‌باوری عنوان و تأکید کرد: مردم نیروهای مسلح را دوست دارند. نیروهای مسلح ما با مردم و در مردم هستند.

وی اضافه کرد: مردم به نیروهای مسلح عشق می‌ورزند، سپاه در هر کوی و برزنی حاضر و ارتش در هر سختی مانند سیل و زلزله در کنار مردم است، فراجا هم در حال تأمین امنیت مرزهاست.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه مردم پشتیبان اصلی نیروهای مسلح در دفاع مقدس بودند، گفت: حضور نیروهای ما در منطقه و خلیج فارس امنیت‌ساز است.

پیشنهاد فر نیوز
طلا و سیم کارت هم وثیقه بانکی می شود

رئیسی افزود: یکی از جلوه‌های اقتدار نظام جمهوری اسلامی نیروهای مسلح است، نیروهای مسلح ما برای ارتقا و رشد، تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *