رئیس جمهور روز جمعه به استان البرز می‌رود

رئیس جمهور روز جمعه به استان البرز می‌رود

رئیس جمهور روز جمعه به استان البرز می‌رود

استاندار البرز با اعلام آماده شدن این استان برای میزبانی از رئیس جمهور ‌، گفت: جمعه ۱۷ آذرماه رئیس جمهور ‌و بریخ اعضای هیئت ‌دولت در استان البرز حضور می‌یابند.

به گزارش گروه استان‌های حیات؛ مجتبی عبداللهی در آیین آغاز به کار ستاد پاسخگویی سامانه سامد ویژه سفردوم رییس جمهور به استان البرز، ضمن دعوت مردم برای حضور پرشور در میزبانی از رییس جمهور و هیات دولت، افزود: اکنون میزهای خدمت 31 اداره کل با حضور نمایندگان ویژه وزراء درسطح استان البرز فعال شده و آماده پاسخگویی به مردم به صورت حضوری شده اند .

وی تاکید کرد: این میزهای خدمت از امروز چهارشنبه 15 آذرماه تا جمعه 17آذرماه ازساعت هشت صبح تا 18 در ادارات مربوطه پذیرای مردم هستند .

استاندار البرز یادآورشد: همچنین ستاد سامانه سامد 111 دولت به منظور ارایه خدمات الکترونیکی به متقاضیان فعال شده و این ستادذنیز از امروز چهارشنبه 15آذرماه تا جمعه 17آذرماه از ساعت هفت و نیم صبح لغایت 21 (بصورت تماس برخط 111) درخدمت مردم شریف استان است .

وی اضافه کرد: بیش از یک هزار نفر دراین سامانه مشغول خدمات دهی به مردم شده اند بطوریکه در هر شیفت سامانه سامد 200 کاربر فعال و پاسخگو هستند و در کنار آنها جمع بسیاری نیز امور پردازش و ثبت مکاتبات مردمی با ریاست جمهوری را انجام می دهند.

عبداللهی ادامه داد: علاوه بر سامانه برخط سامد، وبگاه 111.ir نیز برای ثبت کلیه درخواست ها، پیشنهادات، انتقادات و… مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در راستای خدمات دهی مطلوب پیش بینی شده است.

استاندار البرز تاکید کرد: مطالبات مردم دراین روزها جمع آوری شده و پس از پایان سفر در روزهای عادی پاسخ داده می شود.

مراسم استقبال از رییس جمهور از جلوی امامزاده حسن (ع) است.

وی با اشاره به اینکه مراسم استقبال از رئیس جمهور از مقابل امامزاده حسن (ع) کرج است، گفت: مردم می توانند در مسیر امامزاده حسن (ع) تا مصلی نماز جمعه کرج رییس جمهور محبوب و عزیز خود را ملاقات کنند .

عبداللهی اضافه کرد: تمام تلاش تیم ارتباطات مردمی برآن است که شرایط برای ارائه خواسته ها و مطالبات فراهم شود و تمام امکانات دراین زمینه به دست گرفته شده است.

لازم به ذکر است برای شماره گیری از تلفن ثابت و همراه، نیازی به گرفتن کد نیست.