رئیس ستاد زاگرس نشینان کرمانشاه: حمایت زاگرس نشینان نقشی تعیین کننده در پیروزی دکتر پزشکیان داشت

رئیس ستاد زاگرس نشینان دکتر پزشکیان در استان کرمانشاه‌ گفت: حمایت گسترده و قاطع زاگرس نشینان، نقشی تعیین کننده در پیروزی دکتر پزشکیان در دور اول و دوم انتخابات ریاست جمهوری داشت. به گزارش کردپرس؛ حمزه غلامی با تبریک پیروزی شیرین دکتر پزشکیان و انتخاب وی به عنوان رئیس جمهور ایران، عنوان کرد: دکتر پزشکیان […]


رئیس ستاد زاگرس نشینان دکتر پزشکیان در استان کرمانشاه‌ گفت: حمایت گسترده و قاطع زاگرس نشینان، نقشی تعیین کننده در پیروزی دکتر پزشکیان در دور اول و دوم انتخابات ریاست جمهوری داشت.

به گزارش کردپرس؛ حمزه غلامی با تبریک پیروزی شیرین دکتر پزشکیان و انتخاب وی به عنوان رئیس جمهور ایران، عنوان کرد: دکتر پزشکیان فرزند زاگرس و غرب کشور است و مردم این منطقه هم در این انتخابات با تمام توان از فرزند شایسته خود حمایت کردند.

وی گفت: برتری مطلق دکتر پزشکیان در استان‌های ایلام، کرمانشاه و کردستان خود گویای همه چیز است.

این فعال سیاسی و رسانه ای تاکید کرد: پیروزی دکتر پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری بی گمان یک فرصت و یک فصل جدید برای توسعه و پیشرفت غرب کشور و به ویژه کرمانشاه است.

غلامی گفت: مردم انتظار دارند در دولت دکتر پزشکیان شاهد حضور افراد شایسته و توانمند از استان کرمانشاه در هیات دولت باشند.