رافت: پرسپولیس را با روش سنتی نمی شود اداره کرد/ بازیکنان می خواهند مشکلات فعلی شان حل شود

رافت: پرسپولیس را با روش سنتی نمی شود اداره کرد/ بازیکنان می خواهند مشکلات فعلی شان حل شود

پایان رافت اسبق تیم فوتبال درباره اینکه سرخپوشان با جدایی ا کمبود مهاجم مواجه هستند، اظهار کرد: در حال حاضر پرسپولیس بدون مهاجم دارد نتیجه می‌گیرد. سرخپوشان باید به مصاف تیم‌های عربستانی در آسیا برود و مهاجم بگیرند یا نگیرند آنجا هم دچار مشکل می‌شوند.

رافت درباره اینکه مهدی عبدی به تراکتور پیوسته است، گفت: تیم تراکتور مهاجم ندارد و عبدی در این تیم بیشتر بازی خواهد کرد.

مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظرم اعضای هیئت مدیره و درویش باید فعالیت خود را در مسائل مالی بیشتر کنند و مشکل بازیکنان را حل کنند. من همیشه گفتم که پرسپولیس با یک یا ۲ نفر نمی‌چرخد و این تیم تشکیلات بسیار قوی نیاز دارد و هر سال فوتبال سخت می‌شود. تیم پرسپولیس را نمی‌توانند سنتی اداره کنند و همین مشکلات باقی می‌ماند.

او افزود: تیم پرسپولیس با یک مدیر عامل و ۵ هیئت مدیره در ۴۰، ۵۰ سال گذشته اداره شده است. به نظرم با این شرایط این تیم به مشکل برمی خورد. اگر می‌خواهند پرسپولیس قوی برای سال‌های بعد داشته باشند باید تشکیلات خود را قوی کنند. این تیم باید مدیر اجرایی، مدیر داخلی، مدیر تشریفات و مدیر اقتصادی داشته باشد تا بتواند موفق شود. سرخپوشان نباید متکی به وزارت ورزش و بانک شهر باشند و باید ۱۰ اسپانسر قوی و سالیانه ۲ هزار میلیارد در آمد داشته باشند. پرسپولیس با ۴۰۰ میلیارد تومان قرض گرفتن از دولت و بانک شهر معلوم است که به مشکل برمی خورد.

رافت گفت: به نظرم یک سازمانی باید مالکیت پرسپولیس را برعهده بگیرد و برای ۱۰ سال آینده اش برنامه داشته باشد. بازیکنان هم می‌خواهند مشکلاتی که اکنون دارند حل شود، اما من می‌گویم مشکلات در آینده هم به همین صورت است و حل نمی‌شود. برای بهتر شدن یک تیم باید برنامه داشته باشند. اگر ۱۰ مدیرعامل به پرسپولیس با همین تفکرات و شرایط بیاورند فایده ندارد. تیم پرسپولیس قوی است و تیم دسته اولی و دومی نیست. این تیم را در دنیا می‌شناسند و طرفدار و هوادار دارد و باید برای خودش ورزشگاه، زمین و امکانات داشته باشد.

مهاجم اسبق گفت: اگر هدفمان فقط موفقیت تیم پرسپولیس است، همین طور پیش بروند، اما این تیم هدفمند نباشد در دنیا موفق نمی‌شود. به هر حال باید برنامه خاصی داشته باشند تا پرسپولیس از این شرایط نجات پیدا کند. پرسپولیس لنگ یک میلیارد و ۲ میلیارد است و به ما می‌خندند.

رافت