راه‌های مواصلاتی ۲۳۶ روستای استان کرمانشاه بازگشایی
شد
راه‌های مواصلاتی ۲۳۶ روستای استان کرمانشاه بازگشایی
شد

فریبرز کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، از بازگشایی ۲۳۶ راه روستایی به دنبال بارش‌های شبانه روز گذشته خبرداد و اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته در ۳۹ محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه، بارش برف و باران داشته‌ایم و هم اکنون تمامی محور‌های مواصلاتی استان باز است و مشکلی در تردد خودرو‌ها وجود ندارد. وی […]

فریبرز کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، از بازگشایی ۲۳۶ راه روستایی به دنبال بارش‌های شبانه روز گذشته خبرداد و اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته در ۳۹ محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه، بارش برف و باران داشته‌ایم و هم اکنون تمامی محور‌های مواصلاتی استان باز است و مشکلی در تردد خودرو‌ها وجود ندارد.

وی عنوان کرد: در این مدت ۲۳۷ نیروی راهداری در راهدارخانه های سطح استان درگیر برف روبی بودند و با در اختیار داشتن ۱۸۳ دستگاه ماشین آلات ۹۸۰ کیلومتر باند از جاده‌های استان را برف روبی کرده اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: طی شبانه روز گذشته بیش از هزار تن شن و نمک در محور‌های مواصلاتی استان استفاده شده و به ۱۱ خودرو در برف مانده نیز امدادرسانی شده است.

کرمی افزود: هموطنان می‌توانند از طریق تلفن گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه در جریان آخرین وضعیت راه‌های استان قرار بگیرند.

انتهای پیام/۸۳۲/ی

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
محور کرمانشاه - کامیاران پرحادثه‌ترین محور استان