رسمی؛ محرومیت دو جلسه‌ای مدافع بایرن مونیخ
رسمی؛ محرومیت دو جلسه‌ای مدافع بایرن مونیخ

 بایرن مونیخ روز شنبه در چهارچوب مسابقات هفته بیست و هشتم بوندسلیگا مقابل اشتوتگارت قرار گرفت و موفق شد با چهار گل از سد حریف خود عبور کند تا همچنان صدرنشینی خود را حفظ کرده باشد. این پیروزی پرگل در حالی برای شاگردان هانسی فلیک به دست آمد که آنها در همان لحظات ابتدایی بازی […]

 بایرن مونیخ روز شنبه در چهارچوب مسابقات هفته بیست و هشتم بوندسلیگا مقابل اشتوتگارت قرار گرفت و موفق شد با چهار گل از سد حریف خود عبور کند تا همچنان صدرنشینی خود را حفظ کرده باشد.

این پیروزی پرگل در حالی برای شاگردان هانسی فلیک به دست آمد که آنها در همان لحظات ابتدایی بازی یعنی دقیقه ۱۲، ده نفره شدند؛ جایی که آلفونسو دیویس، مدافع کانادایی باواریایی‌ها، خطای شدید و وحشتناکی روی پای بازیکن اشتوتگارت انجام داد. داور مسابقه ابتدا به یک کارت زرد اکتفا کرد اما بعد از مراجعه به VAR دیویس از زمین مسابقه اخراج شد.

قابل پیش بینی بود که با توجه به شدت خطای آلفونسو دیویس محرومیت بیشتری گریبان این ستاره کانادایی را بگیرد و همین اتفاق نیز رخ داده است. در همین ارتباط ساعتی پیش مشخص شد که آلفونسو دیویس به دلیل خطای خشن در دیدار برابر اشتوتگارت دو جلسه از همراهی تیمش محروم شده است. به این ترتیب او دو مسابقه حساس بایرن برابر تیم‌های لایپزیش و یونیون برلین را از دست خواهد داد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کارشناسی داوری دیدار استقلال – پیکان ؛ از پنالتی مشکوک تا گل ناسالم