رصد تمامی رفتار‌های نامزد‌های انتخابات شوراها
رصد تمامی رفتار‌های نامزد‌های انتخابات شوراها

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، حسین خوش اقبال معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم، شهید حاج قاسم سلیمانی را شهید شاخص در عرصه مقاومت و مایه عزت و سربلندی ایران اسلامی و آزادی خواهان دانست و گفت : رأی […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، حسین خوش اقبال معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم، شهید حاج قاسم سلیمانی را شهید شاخص در عرصه مقاومت و مایه عزت و سربلندی ایران اسلامی و آزادی خواهان دانست و گفت : رأی نیاوردن ترامپ و تک دوره‌ای شدن او نتیجه خون پاک شهید سلیمانی است که دامان او را گرفت.

او با بیان اینکه شهید سلیمانی تبلور عزت ملت ایران شده است، گفت : او نه تنها مدافع حریم ایران، بلکه باتوجه به نقش‌های مهم شهید سلیمانی در دیگر کشورها، مدافع کشور‌های مستضعف نیز هست و دین بزرگی بر گردن ما دارد.

معاون استاندار کرمانشاه با اشاره به اتفاقات رخ داده در کنگره آمریکا افزود: بروز چنین مسائلی سقوط دموکراسی بود که آمریکا از آن دم می‌زد و باعث شد حیثیت نداشته آنان بیشتر از بین رود.

خوش اقبال ادامه داد: همه این تصور را داشتند که تحریم‌ها و فشار‌های ترامپ باعث نابودی ایران اسلامی خواهد شد، اما اکنون ترامپ رفته است و جمهوری اسلامی ایران سرپاست.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان کرمانشاه با بیان اینکه انقلاب اسلامی به راحتی بدست نیامده و ما اکنون باید خدمتگزار مردم باشیم گفت: با دارا بودن یک مجموعه انقلابی و پشتکار بالا با هوشیاری کامل در جهت آگاهی بخشی حرکت می‌کنیم .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مشمولان غایب سربازی در کرمانشاه ۳ ماه اضافه خدمتمی‌گیرند