رضایت مردم مهمترین معیار سنجش عملکرد مدیران است

رضایت مردم مهمترین معیار سنجش عملکرد مدیران است

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه فرمانداران برای ارزیابی عملکرد خود نباید تنها به گزارش‌های اداری بسنده کنند گفت: نظر مردم در مورد کارهای انجام گرفته، سنجش بسیار مناسب تری برای موفقیت یا عدم موفقیت عملکرد مدیران است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کرمانشاه، محمدطیب صحرایی روز یکشنبه _ دوازدهم آذر_ در نشست پیگیری مهمترین مشکلات استان و شهرستان‌ها که با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری و فرمانداران شهرستان‌های مختلف برگزار شد، اظهار کرد: خدمت جهادی و عالمانه به مردم و برآورده کردن درخواست‌های آن‌ها نیازمند کار و تلاش شبانه روزی است.

وی افزود: خوشبختانه بازتاب مثبت و امیدبخش زحمات فرمانداران در سفرهای شهرستانی و مراجعات مردمی و اظهار نظرهای اقشار مختلف، دیده می‌شود و این خدمت جهادی باید با شتاب بیشتر تداوم یابد.

استاندار کرمانشاه بر ضرورت سنجش عملکرد فرمانداران تاکید کرد و گفت: اول مرحله سنجش باید از سوی خود فرمانداران و با توجه به اولویت‌ها و اهداف ترسیم شده انجام شود.

وی یادآور شد: حراست و حفاظت از بیت المال در برابر دیگران و حتی از طرف نزدیکان، وظیفه تک تک ماست.

صحرایی خاطرنشان کرد: فرمانداران نماینده دولت در شهرستان‌ها هستند و باید در همه عرصه‌ها و ساحت‌های خدمت، حضوری همه جانبه داشته باشند.

وی برگزاری صحیح انتخابات اسفندماه را مهم‌ترین وظیفه کارگزاران نظام اسلامی در سال جاری دانست و گفت: جمهوری اسلامی یک نظام مردمی است و مردم حق دارند از طریق صندوق رأی، خواست و نظر خود را اعمال کنند.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: برگزاری مناسب انتخابات پیش رو مهم‌ترین وظیفه فرمانداری‌ها است ولی همزمان نباید از معیشت و اقتصاد مردم و حل مشکلات آن‌ها غفلت کرد.

پیشنهاد فر نیوز
عمره ۱۴۰۲ رسماً لغو شد

وی بر ضرورت تقویت ارتباطات مردمی در فرمانداری‌ها تاکید کرد و گفت: در کنار تلاش برای ارتباط بیشتر با اقشار مردم، برای پیگیری مناسب و حل مشکلات نیازمند ارتباط با مدیران و مسئولین ادارات مختلف هستیم.

صحرایی خاطرنشان کرد: گاهی ممکن است پروژه‌ای تمام و کمال اجرا کنند ولی مردم از نتیجه کار رضایت نداشته باشند.

وی به فرمانداران توصیه کرد با حضور میدانی و رصد مرحله به مرحله و پیگیری‌های جهادی، کارها و برنامه‌ها را تا پایان مسیر پیگیری کنند

کد خبر 709171

  • اجاره تخت بیمارستانی
  • تور سریلانکا