رضایی: زوار اباعبدالله(ع)نگران جاده‌های کرمانشاه نباشند

علی رضایی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به در پیش بودن مراسم اربعین حسینی درباره اقدامات انجام شده در زمینه ایجاد زیرساخت‌های لازم در استان کرمانشاه در میزبانی از مشتاقان پیاده‌روی اربعین گفت: استان کرمانشاه با همه ظرفیت در حال آماده شدن برای برگزاری مراسم باشکوه و رزمایش اربعین حسینی است؛ رزمایشی سیاسی و مذهبی که نمایش اقتدار و وحدت امت اسلامی و همه ارادتمندان به امام حسین(ع) و اهل بیت و نشانه اقتدار نظام اسلامی و کشور عزیز ماست.

وی اظهار کرد: به لحاظ زیرساخت تقریباً طی دو ماه قبل ۲۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی معابر و روکش آسفالت راه‌های اصلی و بزرگراه‌های منتهی به مرز در استان کرمانشاه تخصیص پیدا کرد.

نماینده کنگاور و صحنه و هرسین در مجلس تاکید کرد: در گذشته گفته می‌شد جاده‌های استان مشکلاتی دارند اما این نوید را به زوار عزیز اباعبدالله(ع) می‌دهم که در مسیر منتهی به مرز در استان کرمانشاه به لحاظ جاده نگرانی نداشته باشند؛ مشکلات قبلی برطرف و جاده‌های منتهی به مرز در استان از نظر روکش آسفالت، نوسازی و بهسازی شده‌اند.

رضایی عنوان کرد: با توجه به گرمای هوا در دو سمت مرز وسایل و تجهیزات سرمایشی مورد نیاز تامین شده است. همچنین با تلاش مسئولان استان آبرسانی مورد نیاز انجام شده است؛ به این صورت که در جاهایی که امکان پذیر بوده لوله کشی آب انجام شده و برای جاهایی که این کار مقدور نبوده آبرسانی از طریق تانکر انجام شده است. همچنین جهت پخت و پز موکب‌ها، گازرسانی لازم صورت گرفته است.

نماینده کنگاور و صحنه در مجلس در پایان درباره برنامه ریزی‌های انجام شده برای برپایی موکب‌های متعدد در استان کرمانشاه عنوان کرد و گفت: استان کرمانشاه در حال آماده شده برای میزبانی از زائران مراسم اربعین است تا زوار بتوانند با خیال راحت به زیارت بروند.

انتهای پیام

نوشته رضایی: زوار اباعبدالله(ع)نگران جاده‌های کرمانشاه نباشند اولین بار در افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.