رمز موفقیت تنیس در کرمانشاه همدلی و اتحاد جامعه تنیس خواهد بود

رمز موفقیت تنیس همدلی و اتحاد جامعه تنیس خواهد بود
به  گزارش فر نیوز  ،  رییس هیأت تنیس استان کرمانشاه گفت: قطعاً رمز موفقیت و پیشرفت تنیس استان همدلی ، همراهی و اتحاد خانواده بزرگ تنیس خواهد بود.
محمد زرندی در اولین جلسه هیات رییسه تنیس استان کرمانشاه اتحاد و همدلی را رمز موفقیت دانست و گفت:برای پیشرفت ورزش زیبا ،پرتحرک و جذاب تنیس از تجارب همه پیشکسوتان و دلسوزان تنیس باید استفاده شود.
وی با تاکید براینکه بدور از هرگونه حاشیه باید زمینه رشد تنیس و ورزشکاران این رشته را فراهم آوریم افزود: جایگاه ورزش جایگاه بسیار والا و ارزشمندی استو باید اخلاق مداری سرلوحه همه دست‌اندرکاران این ورزش باشد و از طرفی نیز با تعامل مناسب با فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران و حمایت‌های مجموعه اداره کل ورزش و جوانان به دنبال هم افزایی و پیشرفت و ترقی تنیس استان خواهیم بود.
وی توجه به شهرستانهای استان و فعال نمودن این رشته جذاب و شناسایی استعدادهای ورزشی در کنار آموزش مربیان را یکی از اهداف اصلی هیأت برشمرد و بیان کرد:در این راستا از کلیه ظرفیت‌های موجود چه در بخش دولتی و چه در بخش خصوصی نهایت بهره را خواهیم برد تا تنیس در شهرستانهای استان نیز جایگاه ویژه ای در بین دیگر ورزش‌ها داشته باشد.
در ادامه جلسه پس از بحث و تبادل نظر اعضا هیأت رییسه روئسای کمیته های تخصصی با تایید اعضای حاظر در جلسه معرفی شدند و مقرر گردید بعد از ارائه برنامه های کاربردی و تخصصی و تأیید هیات رییسه و تطبیق با تقویم فدراسیون به اداره کل ورزش و جوانان استان جهت بهرمندی از حمایت‌ها و استفاده از نظر کارشناسان این اداره‌کل ارسال و سپس به جامعه ورزش تنیس ابلاغ گردد.