رونالدو شگفت زده شد| شوک بزرگ به یاران رونالدو و سادیو‌ مانه در آسیا

رونالدو شگفت زده شد| شوک بزرگ به یاران رونالدو و سادیو‌ مانه در آسیا

قرعه کشی مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا صبح امروز در مالزی برگزار شد که طی آن، تیم فوتبال النصر با لشکری از بازیکنان مطرح و پرستاره از جمله رونالدو، مانه، بروزوویچ، تلس، تالیسکا و… باید در گروه مرگ مسابقات با پرسپولیس، الدحیل و استقلال تاجیکستان روبرو شود.

که یکی از تیم های قدیمی عربستان بوده و قدمتی 67 ساله دارد، تاکنون هرگز به دستاوردی در رقابت های نرسیده و همین ناکامی تیم پایتخت نشین، به سوژه ای برای تحقیر از سوی هواداران رقیب دیرینه یعنی الهلال تبدیل شده است.

از زمان برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با فرمت کنونی که از سال 2003 راه اندازی شد، النصر فقط 6 بار توانسته است در این پیکارها حضور یابد و امسال برای هفتمین بار در این مسابقات شرکت می کند.

رونالدو شگفت زده شد شوک بزرگ به یاران رونالدو و سادیو‌ مانه در آسیا

النصری ها که در سالهای 2020 و 2021 توانستند تا مرحله نیمه نهایی پیش بیایند، در این دور مغلوب پرسپولیس و الهلال شدند و رویای رسیدن به فینال هرگز برای آنها تعبیر نشد و اکنون با به خدمت گرفتن ستاره های مطرح اروپایی، در پی رسیدن به یک دستاورد بزرگ و تاریخی هستند.

این تیم سعودی حالا در آخرین دوره از رقابت های که با این سبک سیاق برگزار می شود، کارش را در مرحله گروهی با تیم های پرسپولیس، الدحیل و استقلال تاجیکستان آغاز می کند و اولین حضور رونالدو با گروه مرگ پیکارها همراه شد.

پیشنهاد فر نیوز
خانم مجری دهه 60 در کنار پسرش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *