روند سرقت‌ها تا پایان سال در کرمانشاه کاهشی خواهد شد

سردار “مهدی حاجیان” در دیدار مدیران انتظامی استان با امام جمعه کرمانشاه اظهار داشت: ابتدای امسال روند سرقت ها در استان نسبت به سال گذشته ۱۳ درصد رشد داشت که این میزان در پایان شهریور به سه درصد کاهش یافت.

وی ادامه داد: تلاش می کنیم با روندی که در پیش گرفته شده و تداوم طرح های مختلف پیشگیرانه و همچنین طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی، روند سرقت ها در استان تا پایان سال جاری نسبت به سال گذشته کاهشی شود.

حاجیان با بیان اینکه کرمانشاه از نظر آسیب های اجتماعی وضعیت خوبی ندارد، خواستار چاره اندیشی هرچه سریعتر برای رفع این معضلات شد و گفت: وجود ۴۰۰ هزار حاشیه نشین در شهر کرمانشاه یکی از همین آسیب ها است.

رئیس پلیس استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: یکی از موضوعاتی که پلیس دنبال می کند فرهنگ سازی در حوزه مسائل ترافیکی و مشخص شدن قدرالسهم هر کسی در تصادفات و سوانح رخ داده است.

وی گفت: پلیس به عنوان ضابط قانون علیه کسانی که در موضوعات ترافیکی وظایف خود را به خوبی انجام ندهند اعلام جرم خواهد کرد و در مقابل پاسخگوی رفتار و وظایف خود نیز خواهد بود.

حاجیان همچنین با اشاره به کشف بیش از ۹۲ درصد جرائم اینترنتی توسط پلیس فتا کرمانشاه، گفت: در حوزه مواد مخدر نیز طی شش ماهه امسال بالغ بر ۱۴۰۰ کیلوگرم کشفیات داشتیم.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در نیمه نخست امسال، کرمانشاه جزو استان های برتر در حوزه کشفیات سلاح بود و حتما با قاچاقچیان سلاح و مهمات که تهدیدی علیه امنیت جامعه هستند، قاطعانه برخورد خواهد کرد.

پیشنهاد فر نیوز
ویدیو/ سفر انسان به ماه یک سال دیگر هم به عقب افتاد

وی در پایان با بیان اینکه پلیس هدفی جز جلب رضایت مردم ندارد و همه تلاشش برقراری امنیت پایدار برای آنهاست، گفت: ان شاء الله با هم افزایی و مشارکت دیگر دستگاه ها بتوانیم شرایط بهتری برای مردم عزیز استان که شایسته بهترین خدمات هستند، رقم بزنیم.

انتهای پیام

نوشته روند سرقت‌ها تا پایان سال در کرمانشاه کاهشی خواهد شد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.